Žymos archyvas: greičiausia

Abi regatos taurės – vienai jachtai

Šeštadienį Nidoje finišavo jubiliejinės 40-osios Kuršių marių regatos lenktynės. Po paskutiniojo – penktojo – etapo paaiškėjo, kad abi pereinamąsias regatos taures šiemet laimėjo Estijos buriuotojai, lyderiavę nuo antrojo etapo. Absoliučiai greičiausia tapo jachta „Evelyn III” … Skaityti toliau

Palanga vasaros sezoną paskelbė gegužės viduryje

Prieš vidurnaktį jūros tiltą nušvietę įspūdingi fejerverkai užvakar paskelbė kurortinio sezono pradžią Palangoje. Pagrindinis sezono atidarymo šventės akcentas buvo pirmą kartą į Lietuvą atvykusios ispanų trupės „Sarruga” karnavalas. Vytauto ir J.Basanavičiaus gatve slinko sudėtingais velomobiliais … Skaityti toliau

Lenktynių posūkyje – skausmingas krytis

Vakar panevėžietė Daiva Tušlaitė iškeltomis rankomis pergalingai kirto tarptautinių dviračių lenktynių finišo liniją Senvagėje. Ši garsaus trenerio Valerijaus Konovalovo auklėtinė, pirmavusi ir ankstesniuose etapuose, tapo merginų daugiadienių dviračių lenktynių L.Zilporytės taurei laimėti nugalėtoja. Ir stabiliausios … Skaityti toliau

Prasidėjo Kuršių marių regata

Prasidėjo prestižiškiausias ir garbingiausias Lietuvos buriuotojų sąjungos renginys – Kuršių marių regata. Vakar Kruizinių laivų terminale miesto meras Rimantas Taraškevičius varpo dūžiais paskelbė jos pradžią. Pučiant stipriam vėjui, 38 jachtos išskleidusios bures pradėjo pirmąjį 36 … Skaityti toliau

Kuršių marių regata – buriuotojai pirmą kartą varžysis dėl „Hansabanko” taurės

XXXVIII Kuršių marių regata „Hansabanko” taurei laimėti prestižiškiausias ir garbingiausias Lietuvos buriuotojų renginys, organizuojamas Lietuvos buriuotojų sąjungos (LBS), kuri šiemet švenčia savo 70 metų jubiliejų. Tradicinė, XXXVIII Kuršių marių regata „Hansabanko taurei laimėti 2005″ vyks … Skaityti toliau