LFF Taurės IV etape į kovą įsijungs „A lygos“ klubai

Trečiadienį ištraukti Lietuvos futbolo federacijos taurės ketvirtojo etapo burtai, suskirstę komandas į aštuonias poras, kuriose jau bus ir „A lygos“ komandų.

Į ketvirtajį turnyro etapą pateko trys žemesnių lygų komandos, kurios LFF taurės varžybas pradėjo nuo pirmojo etapo – tai II lygos Plikių „Sakuona“, o taip pat III lygos klubai Vilniaus „Gariūnai“ ir Marijampolės „Švyturys“.

Ištraukus IV etapo burtus paaiškėjo, kad „Gariūnams“ teks galimybė išbandyti jėgas su praėjusių metų LFF Taurės laimėtoja Marijampolės „Sūduva“, o „Sakuona“ ir „Švyturys“ gavo I lygoje žaidžiančius varžovus iš Kauno – atitinkamai Kauno „Rodiklio“ ir „Kauno jėgėrių“ ekipas.

Jau ketvirtame etape įvyks „A lygos“ komandų dvikova – „Šilutė“ žais su „Vilniaus“ klubu. Lengvesnis oponentas teko „Šiauliams“, kurie namuose susitiks su Pakruojo „Kruoja“, tuo tarpu Klaipėdos „Atlantas“ priims kitą Vakarų Lietuvos komandą Gargždų „Bangą“.

Visagino „Intero“ laukia dvikova su Jonavos „Lietava“, o vienoje iš labiausiai intriguojančių varžybų susikaus I lygos lyderiai Kėdainių „Nevėžis“ ir Alytaus „Alytis“.

Iš šešiolikos ketvirtojo etapo komandų keturios stipriausios ekipos pateks į šeštąjį etapą (ketvirtfinalį), kur jų jau laukia praėjusio sezono stipriausi keturi „A lygos“ klubai – „Kaunas“, Panevėžio „Ekranas“, Vilniaus „Vėtra“ ir Vilniaus „Žalgiris“.

LFF Taurės finalas vyks 2008 metų pavasarį.

III etapo rezultatai

„Alytis“ 4 – 1 Kėdainių „Lifosa“

„Anykščiai“ 0 – 6 Kauno „Rodiklis“

Pakruojo „Kruoja“ 14 – 2 Tauragės „Tauras ERRA“

Gargždų „Banga“ 1 – 0 Alytaus „Vidzgiris“

Plikių „Sakuona: 3 – 2 Kauno „LKKA ir Teledema“

Ukmergės „Vilkmergė“ 1 – 2 Vilniaus „Gariūnai“

„Mažeikiai“ 1 – 2 Marijampolės „Švyturys“

(po pratęsimo, pagrindinis laikas 1-1)

Jonavos „Lietava“ 4 – 3 Vilniaus „Policija“

(po pratęsimo, pagrindinis laikas 2-2)

IV etapo poros

(Pirmiau nurodytos komandos žais namuose)

Marijampolės „Švyturys“ (III lyga) – „Kauno jėgeriai“ (I lyga)

(rugpjūčio 19 d. 12 val.)

Kėdainių „Nevėžis“ (I) – Alytaus „Alytis“ (I)

(rugpjūčio 15 d. 17 val.)

„Šilutė“ (A) – „Vilnius“ (A)

(rugpjūčio 15 d. 17 val.)

„Šiauliai“ (A) – Pakruojo „Kruoja“ (I)

(rugpjūčio 15 d.)

Klaipėdos „Atlantas“ (A) – Gargždų „Banga“ (I)

(rugpjūčio 15 d. 17 val.)

Kauno „Rodiklis“ (I) – Plikių „Sakuona“ (II)

(rugpjūčio 15 d.)

Jonavos „Lietava“ (I) – Visagino „Interas“ (A)

(rugpjūčio 15 d.)

Vilniaus „Gariūnai“ (III) – Marijampolės „Sūduva“ (A)

(rugpjūčio 19 d.)

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.