R.Berankis susikaus su patyrusiu prancūzu

Sostinėje, Sereikiškių parke esančiame aikštyne, vykstančio tarptautinio vyrų teniso turnyro laimėti Prezidento taurę vakar pirmąją pergalę šventė septyniolikmetis vilnietis Ričardas Bernakis (830). Jis šešioliktfinalyje 6:1, 6:3 nugalėjo trejais metais vyresnį švedą Danielį Kumliną (745).

Po pergalės Ričardas labai džiaugėsi iškopęs į aštuntfinalį. Vaikinas teigė, kad jam pavyko pademonstruoti savąjį žaidimą, nors varžovas ir buvo pajėgus. Pasak auklėtinio mačą stebėjusio trenerio Remigijaus Balžeko, prieš susitikimą Ričardui labai padėjo iš Šiaulių atvykęs jo fizinio rengimo treneris bendravardis Ričardas Podolskis. Mat, pasak R.Balžeko, po vienuolika dienų Dubajuje trukusių labai intensyvių R.Berankio treniruočių su pirmąja pasaulio rakete Roger Federeriu neseniai grįžęs į Lietuvą Ričardas buvo truputį „sėdęs“. Tačiau jau po kelerių pratybų su R.Podolskiu jis atgavo jėgas ir vakar aikštelėje visiems tai pademonstravo.

Šiandien priešpiet R.Berankis susitiks su Prancūzijos tenisininku

30-mečiu Nicolas Coutelot (769). Šis vakar 6:2, 6:3 įveikė Lietuvos ir Ispanijos pilietybę turintį trisdešimtmetį Danielį Lenciną, kuris yra vedęs tenisininkę Gabrielę Masiliūnaitę, ne sykį tapusią Lietuvos čempione.

Įdomu, jog šiandienis R.Berankio varžovas N.Coutelot prieš penkerius metus buvo pirmame Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingų lentelės šimtuke – užėmė 87-ąją poziciją. Apie šios dienos kovą R.Berankio treneris R.Balžekas pasakė labai trumpai – turėtų būti labai įdomus mačas. Stebėti šio mačo ketina atvykti ir Lietuvos prezidentas Valdas Adamkus.

23 metų prieniškis Gvidas Sabeckis (647) vakar susitiko su 26 metų austru Tobiasu Kecku (940), jį nugalėjo 6:4, 6:4.

18-metis vilnietis Mindaugas Čeledinas dėl traumos nebaigė kovos su 21-ų suomiu Juho Paukku (608) ir pasitraukė iš turnyro.

O gražų tenisą demonstruojantis 16-metis klaipėdietis Laurynas Grigelis, pastaruoju metu su tėvais gyvenantis Italijoje, pirmą susitikimą žaidė su pirmąja turnyro rakete 25-erių marokiečiu Rabie Chakiu (388) ir pralaimėjo 2:6, 0:6.

Varžybų prizų fondas – 10 tūkst. JAV dolerių. Nugalėtojui atiteks 1300 JAV dolerių ir 12 ATP reitingo taškų. Finalas numatytas ateinantį šeštadienį.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.