„Hearts“ klubą drasko nesutarimai

Lietuviškiausiu Europos futbolo klubu vis dar vadinamas Edinburgo „Hearts“ Škotijos čempionatą pradėjo fiasko. O prieš pat jo pradžią buvo atsisakyta penkių Lietuvos futbolininkų.

Škotijos čempionatas „Hearts“ pirmadienį prasidėjo skaudžiu smūgiu, kai savo „Tynecastle“ stadione principinis Edinbugo derbis 0:1 pralaimėtas „Hibernian“ klubui. Antrajame kėlinyje Kauno verslininko Vladimiro Romanovo komandos žaidimas atrodė beviltiškai.

Užvakar Marius Žaliūkas ir Audrius Kšanavičius „Hearts“ atstovavo visą mačą, Saulius Mikoliūnas buvo pakeistas 65-ą minutę, o Ričardas Beniušis – dar po keturių minučių. Po operacijos sportinės formos dar neatgavęs Deividas Česnauskis liko tarp atsarginių žaidėjų.

Prieš šias rungtynes „Hearts“ sukrėtė žinia, kad klubas atsisako penkių Lietuvos futbolininkų – Andriaus Veličkos, Kęstučio Ivaškevičiaus, Lino Pilibaičio, Tomo Kančelskio ir vartininko Eduardo Kurskio paslaugų.

A.Velička ir L.Pilibaitis jau grįžę į Lietuvą, o dar keli Lietuvos futbolininkai Edinburgą gali palikti šią savaitę. Škotijos žurnalistų teigimu, V.Romanovą labai užpykdė tai, kad lietuviai „Hearts“ klube pasiprašė sau geresnių kontrakto sąlygų nei turėjo iki šiol.

„Nieko negaliu komentuoti. Savo tolimesnio likimo nežinau“, – vakar sakė pastarojo Škotijos čempionato rezultatyviausias „Hearts“ žaidėjas A.Velička. K.Ivaškevičius kalbėjo, jog jo likimas taip pat paaiškės per artimiausias dienas. Pastaruoju metu A.Velička buvo vienas pagrindinių Škotijos klubo puolėjų, į pagrindinę sudėtį dažnai patekdavo ir K.Ivaškevičius.

Visus Lietuvos futbolininkus „Hearts“ klubui buvo paskolinęs „Kaunas“, bet nė vienas jų kol kas atgal neįregistruotas Lietuvos čempionų komandoje. Tiesa, „Kaunas“ pasikvietė dar du legionierius – vartininką iš Argentinos Estebaną Javierą Drierą ir saugą iš Tuniso Mohamedą Arouri. Tad Lietuvos čempionai dabar jau turi 12 legionierių, nors per A lygos rungtynes komandoms gali atstovauti ne daugiau kaip šeši užsienio futbolininkai.

Pasak dienraščio „Edinburgh Evening News“, A.Velička domisi keletas Rusijos ir Italijos klubų, tačiau už šį puolėją V.Romanovo prašoma suma yra per didelė.

Jau aišku, kad „Hearts“ paliks pagrindinis Škotijos rinktinės vartininkas Craigas Gordonas, jis karjerą tęs Anglijos „Premier“ lygos Birmingemo „Aston Villa“ arba „Sunderland“ klubuose. Vartininko išpirkos suma jau pasiekė 9 milijonus svarų sterlingų.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.