„Vėtros” klube – trys naujokai

Vilniaus „Vėtros” komandą paskutinę naujų žaidėjų registracijos dieną papildė trys nauji legionieriai. Prie ekipos prisijungė gruzinas Vakhtangas Kvaratskhelia, rusas Denisas Malininas ir makedonas Gjoko Cvetanovskis.

Puolėjo pozicijose žaidžiantis 19 metų V.Kvaratskhelia yra rungtyniavęs „Tbilisi”, Rustavio „Olimpi” bei Batumo „Dinamo” klubuose ir atstovavo Gruzijos jaunimo (iki 19 ir iki 21 metų) rinktinėms.

Kitas puolėjas 23 metų D.Malininas karjeros pradžioje atstovavo Maskvos „Lokomotiv”, vėliau rungtyniavo Vladivostoko „Luch-Energia”, taip pat Maskvos „Zelenograd” ir Maskvos „Nika” ekipose.

Tuo tarpu liepos viduryje 25 gimtadienį šventęs Gjoko Cvetanovskis, kuris gali rungtyniauti tiek gynėjo, tiek saugo pozicijose, per savo karjerą žaidė gimtosios Skopjės miesto komandose „Vardar”, „Makedonija” ir „Cementarnica”.

Pastarajame klube buvęs Makedonijos jaunimo rinktinės žaidėjas rungtyniavo kartu su kitais dviem dabartiniais „Vėtros” saugais Bobiu Božinovskiu ir Dejanu Milošeskiu.

Visi trys futbolininkai jau treniravosi su komanda ir bent vienas iš jų gali debiutuoti „Vėtros” ekipoje antradienio rungtynėse svečiuose prieš Panevėžio „Ekraną”.

„Vėtrą” neseniai taip pat papildė iš „Šilutės” perėjęs gynėjas Tadas Kijanskas, o su komanda taip pat neseniai treniravosi Lietuvos rinktinės puolėjas Edgaras Jankauskas. Tačiau ar vienas tituluočiausių lietuvių liks tėvynėje nepaisant pasibaigusio „A lygos” registracijos laikotarpio lieka neaišku, nes žaidėjus be klubo galima registruoti bet kuriuo metu.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.