A lygos lyderių situacija nepakito

Tarp Lietuvos A lygos futbolo pirmenybėse pirmaujančių komandų išliko dviejų taškų skirtumas: lyderio „Kauno” ir antrąją vietą užimančio sostinės „Žalgirio” mačas baigėsi 1:1.

Čempionų titulą ginantys kauniečiai šių metų pirmenybėse „Žalgirio” neįveikė dar nė karto. Dvejos rungtynės baigėsi lygiosiomis, o kartą 1:0 nugalėjo „Žalgiris”.

Įvarčiai – iki pertraukos

Sekmadienio rungtynes, kurias stebėjo 2500 žiūrovų, kur kas aktyviau pradėjo žalgiriečiai, jie per 7 minutes penkis kartus smūgiavo į vartus. Tačiau per pirmą pavojingą išpuolį „Kaunas” įmušė įvartį. 14-ą minutę komandos ataką efektingu smūgiu iš arti užbaigė brazilas Rafaelis Ledesma. „Žalgiris” rezultatą išlygino po 14-os minučių. Vilniečių kapitonas Igoris Morinas prasiveržė kairiuoju kraštu ir tiksliai perdavė kamuolį Julianui Bursukui: legionieriaus iš Moldovos galingas smūgis iš 12 metrų atstumo vos nesudraskė vartų tinklo.

Antrame kėlinyje gana atsargiai žaista, nes komandos stengėsi nerizikuoti. Tiesa, „Žalgirio” puolėjas iš Slovakijos Janas Kožiakas pasiuntė kamuolį į vartus, bet įvartis neįskaitytas dėl nuošalės. Žalgiriečių gretose debiutavo ir Makedonijos jaunimo rinktinės puolėjas Cvetanas Čiurlinovas.

Šiauliečių bėda – baudiniai

Antrą pergalę iš eilės šventė Klaipėdos „Atlantas”, 2:0 laimėjęs Šiauliuose. Du kartus – 9-ą ir 50-ą min. – pasižymėjo uostamiesčio komandos saugas Andrius Petreikis, kuriam asistavo Donatas Navikas. Tiesa, rungtynės galėjo pakrypti kita linkme, bet 18-ą minutę šiaulietis Mantas Kuklys neįmušė 11 metrų baudinio – po jo smūgio kamuolys praskriejo šalia virpsto.

Šį sezoną „Šiaulių” komandos futbolininkai jau keturis kartus nesugebėjo pasiųsti kamuolio į vartus nuo 11 metrų žymos, o per pastaruosius keturis turus šiauliečiai neįmušė net trijų baudinių.

Po pusantro mėnesio pertraukos pergalę vėl šventė „Vilnius”, jis 2:0 nugalėjo „Šilutę”. Beje, pastarąjį kartą šis sostinės klubas birželio 20-ąją buvo įveikęs būtent pamario ekipą.

Šiandien vyks dar dvejos 22-ojo turo varžybos: Panevėžio „Ekranas” – Vilniaus „Vėtra” ir Visagino „Interas” – Marijampolės „Sūduva”. „Interas” šį sezoną pirmą kartą planavo žaisti rekonstruotame Visagino stadione, bet vakar šiam stadionui dar nebuvo skirta A lygos arenos licencija. Tad „Interas” su „Sūduva” rungtyniaus sostinės „Žalgirio” stadione.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , .