Žymos archyvas: neįmušė

„Liverpool” įrodė savo jėgą

Antradienį baigtos varžybos Čempionų lygos trejose grupėse. Teisę kitais metais žaisti aštuntfinalyje pelnė dvi pirmąsias vietas grupėse iškovoję klubai, o trečiąsias vietas užėmusios komandos 2008 metais įsijungs į UEFA taurės turnyro atkrintamąsias varžybas. Per pirmuosius … Skaityti toliau

UEFA taurės mačuose – favoritų pergalės

Per trečiadienį žaistas UEFA taurės turnyro rungtynes ypatingų staigmenų neužfiksuota – pergales šventė grupių favoritai. Tris pergales iš eilės iškovojo trijų grupių lyderiai – Liverpulio „Everton” (Anglija), Atėnų „Panathinaikos” (Graikija), „Hamburger SV” (Vokietija). Kelialapius į … Skaityti toliau

Euro-2008 atrankos turnyre

Europos futbolo čempionato atrankos turnyro varžybos šeštadienį žaistos visose grupėse. A grupė Serbija – Suomija 0:0. Portugalija – Lenkija 2:2 (0:1). Įvarčiai: 0:1 Lewandowskis (43), 1:1 Maniche (49), 2:1 Cristiano Ronaldo (73), 2:2 Krzynowekas (87). … Skaityti toliau

A lygos lyderių situacija nepakito

Tarp Lietuvos A lygos futbolo pirmenybėse pirmaujančių komandų išliko dviejų taškų skirtumas: lyderio „Kauno” ir antrąją vietą užimančio sostinės „Žalgirio” mačas baigėsi 1:1. Čempionų titulą ginantys kauniečiai šių metų pirmenybėse „Žalgirio” neįveikė dar nė karto. … Skaityti toliau

Po atkaklios kovos „Arsenal” palaužė „Bolton”

Trečiadienį paaiškėjo paskutinė Anglijos Futbolo Asociacijos taurės turnyro (FA cup) aštuntfinalio dalyvė. Ja tapo Londono „Arsenal” ekipa, svečiuose po atkaklios ir labai dramatiškos kovos palaužusi „Bolton” ir nutraukusi 3 metų nelaimėtų rungtynių „Reebok” stadione periodą. … Skaityti toliau

Čempionų lygos intriga – trijose grupėse

Čempionų lygos turnyre po antradienį vykusių 5-ojo turo varžybų gana paini situacija susiklostė trijose grupėse, nors dar du klubai – Glazgo „Celtic” ir „Milan” – pelnė teisę žaisti aštuntfinalyje. Pirmąjį pralaimėjimą G grupės turnyre patyrė … Skaityti toliau