Apsimetėlės pagrobė senuko santaupas

Alytaus rajono Makniūnų kaimo gyventojas S.P., užliūliuotas į sodybą užsukusios viešnios kalbų, prarado viso gyvenimo santaupas – beveik 10 tūkst. litų.

Šiais metais tai jau trečias atvejis rajone, kai moterys, pasivadinusios socialinėmis darbuotojomis arba pinigų tikrintojomis, iš garbaus amžiaus dzūkų pavagia dideles pinigų sumas.

Kol kas policijos pareigūnams nepavyko išaiškinti nė vieno iš trijų atvejų, nes nukentėjusiųjų suteikiama informacija yra labai skurdi ir abstrakti. Be to, neretai žmonės tik po kelių dienų apsižiūri, kad yra apvogti, ir susitikimo su nepažįstamosiomis detales jau būna primiršę.

Kaimo pakraštyje gyvenantis vienišas 70-metis neįtarė nieko blogo, kai į sodybos kiemą įsuko mėlynos spalvos automobilis, kuriuo atvažiavo dvi moterys. Viena iš atvykėlių išlipo iš mašinos ir atėjo į namą, kita liko kieme prie automobilio.

Užėjusi į namą moteris, su sodybos šeimininku trumpai šnektelėjusi apie nereikšmingus dalykus, tarsi tarp kitko paklausė, ar namuose laikomi pinigai. Senukui patvirtinus, kad taip, viešnia susirūpinusi paklausė, ar jie nepasenę.

Norėdamas išsklaidyti abejones dėl santaupų tikrumo, žmogus iš kito kambario atnešė 100 litų, kad atvykėlė patikrintų. Iš visų pusių apžiūrėjusi banknotą, moteris paprašė atnešti dar vieną kupiūrą. Senukas paslaugiai iš slėptuvės ištraukė 200 litų kupiūrą ir padavė „ekspertei“. Šioji vėl atidžiai apžiūrėjo pinigą ir nuramino makniūniškį, kad pinigai nepasenę, galimi naudoti. Dar kiek šnektelėjusi viešnia atsisveikino ir išvažiavo.

Po kiek laiko žmogus apsižiūrėjo, kad dingo visi juodai dienai taupyti pinigai.

Anot policijos pareigūnų, tokio pobūdžio vagystės būdingos moterims. Jos, apsimetusios socialinėmis darbuotojomis, iš patiklių senukų išvilioja dideles pinigų sumas žadėdamos padidinti pensijas, atvežti malkų, o kartais žada litus iškeisti į eurus.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.