Asian Cup: Australija išsigelbėjo rungtynėse su Omanu

Sekmadienį Azijos Taurės (Asian Cup) turnyre buvo sužaistos vienerios A grupės varžybos. Jose viena favoričių Australija sugebėjo išsinešti sveiką kailį paskutinėmis minutėmis išlyginę rezultatą mače su Omanu.

Antrosiose A grupės rungtynėse Azijos Taurės čempionato naujokai Australijos futbolininkai susitiko su 26 pozicijomis žemiau Pasaulio reitinge užimančia Omano rinktine. 31-ąją minutę kiek netikėtai į priekį išsiveržė Omano komanda, kai kairiajame krašte du australų gynėjus suklaidinęs Imadas Ali perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kur buvęs laisvas Badaras Mubarakas pasiuntė kamuolį į tinklą.

Antrajame kėlinyje sužaidus keturias minutes Omanas galėjo padvigubinti savo pranašumą, bet Ahmedo Mubarako tolimą galingą smūgį atmušė Australijos rinktinės vartininkas Markas Schwarzeris. Be šio momento Omanas turėjo dar dvi geras proga, tačiau patikimai vartus gynė M.Schwarzeris.

69-ąją minutę Anglijos „Premier” lygos „Middlesbrough” klubo vartų sargas M.Schwarzeris atmušė I.Ali galva smūgiuotą kamuolį, o po to atrėmė dar vieną tolimą Fawi Bashiro smūgį.

Tačiau paskutinę mačo minutę laimė nusišypsojo Australijai, kadangi po keitimo pasirodęs „Everton” ekipos saugas Timas Cahillas tiksliai mušė į vartus ir neleido Omanui iškovoti sensacingąos pergalės.

Vakar atidarymo rungtynėse Tailandas savo žiūrovų akivaizdoje 1-1 sužaidė su Irako rinktine. Todėl visos keturios komandos turi po 1 tašką bei yra įmušę ir praleidę po tiek pat įvarčių.