Lietuvoje anglai jausis kaip namie

„Manau, kad festivalyje „Be2Gether“ jausimės kaip namie, nes grosime užmiestyje, gamtos prieglobstyje“, – sako britpopo viltimi vadinamos grupės „The Young Knives“ gitaristas Henry Dartnallas.

Muzikantų trijulei labiau patinka gyvenimas užmiestyje nei tokių didmiesčių, kaip Londonas, šurmulys. Dėl to net ir atėjus šlovės valandai „The Young Knives“ atsisakė pasiūlymų keltis į Londoną ir pasirinko gyvenimą kaime netoli Oksfordo.

Daug kas šaiposi, kad grupės nariai rengiasi kaip kaimiečiai, tačiau prityla, kai išgirsta trijulės atliekamą roką.

Lietuvoje „The Young Knives“ žada pateikti staigmeną – naujas dainas iš albumo, kuris turėtų pasirodyti rudenį. „The Young Knives“ šiuo metu užsidarė studijoje ir įrašinėja naują albumą, kurį kritikai jau dabar vadina tikra bomba Anglijos muzikos scenoje.

Grupė tikisi įrašyti naują albumą per pusantro mėnesio ir Lietuvoje pateikti daug naujų dainų. Anot grupės, jos bus dar geresnės nei kūriniai iš kritikų išliaupsinto albumo „Voices of Animals and Men“, išleisto pernai.

Naują albumą vaikinai įrašinėja Škotijos mieste Glazge. Trijulei talkina prodiuseris Tony Dooganas, dirbęs su „Dirty Pretty Things“, „Super Furry Animals“ ir „Belle and Sebastian“. Grupės prodiuseris – Andy Gillas, dirbęs su „Red Hot Chili Peppers“.

„The Young Knives“, pristatydami pernai išleistą albumą, aktyviai koncertavo ištisus 2006-uosius ir šių metų pradžioje, sulaukdami liaupsių ne tik už muziką, bet ir už energingus gyvus koncertus. Rugpjūtį vaikinai iš Oksfordo apylinkių, be festivalio Norviliškėse, gros ir jau legendiniu tapusiame „Carling“ savaitgalio festivalyje Redinge ir Lydse.

Pirmasis singlas iš naujojo albumo turi pasirodyti rugsėjį. Teigiama, kad grupė pristatys jį ir festivalyje prie Baltarusijos sienos, kuris vyks rugpjūčio 24-26 d. prie senosios Norviliškių pilies. Su „Laisvalaikio“ kortele taikoma 20% nuolaida 2 bilietams. Su „Olialia Gold“ kortele – 15% nuolaida 2 bilietams.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Kultūra su žyma , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.