„Coca-Cola savaitgalio lyga“ šeštadienį vyks Klaipėdoje

„Coca-Cola savaitgalio lyga“ šį šeštadienį, birželio 30 dieną vyks Klaipėdoje. Visus futbolo mėgėjus „Savaitgalio lyga“ kviečia į dirbtinės dangos futbolo aikštę esančia Paryžiaus Komunos gatvėje 16 a.

„Coca-Cola savaitgalio lyga“ jau du šeštadienius vyko Vilniuje bei Kaune ir po vieną šeštadienį – Panevėžyje bei Marijampolėje. Du savaitgalius Kaune vykęs futbolo lygos turnyras sulaukė 78 komandų ir daugiau nei 700 dalyvių, o Marijampolėje, Joninių išvakarėse, futbolą žaidė 16 komandų.

„Džiaugiamės, kad „Coca-Cola savaitgalio lyga“ nepaisant oro išdaigų sulaukia daug dalyvių. Vilniuje, kai oras buvo įkaitęs iki 33 laipsnių karščio aikštėje žaidė 68 komandos, o Panevėžyje, kuomet trankėsi perkūnas ir lijo sulaukėme 34 komandų,“ – sako Vaidotas Cucėnas, „Coca-Cola HBC Lietuva“ ryšių su visuomene vadovas.

Iš Klaipėdos „Savaitgalio lyga“ vyks į Alytų (liepos 7 d.), kur užbaigs futbolo turnyrų turą per Lietuvos miestus.

„Savaitgalio lygoje“ gali dalyvauti kiekvienas, subūręs 2 suaugusiųjų ir 3 vaikų (iki 14 metų amžiaus) komandą. Į renginį galima registruotis internete (www.coca-cola.lt) ir nemokamu telefonu (8800 26533).

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.