„Montepaschi” – čempionė, R.Kaukėnas – naudingiausias

Italijos lygos trečiosiose finalo rungtynėse Sienos „Montepaschi” klubas namuose rezultatu 90:82 (27:29, 13:22, 24:17, 26:14) nugalėjo Bolonijos „VidiVici” ekipą ir laimėjo finalo seriją sausu rezultatu – 3:0. Finalų naudingiausiu krepšininku pripažintas Rimantas Kaukėnas.

Pirmoje rungtynių pusėje sėkmingiau rungtyniavo svečiai, kurie antrame kėlinuke pirmavo 12 taškų skirtumu. Tačiau po didžiosios pertraukos Sienos komanda ėmė vytis varžovus, o rungtynių lūžis įvyko ketvirtajame kėlinuke, kurį aikštės šeimininkai laimėjo dviženkliu skirtumu.

R.Kaukėnas čempionams per 21 minutę pelnė 18 taškų (4/9 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 7/7 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėme 2 bei prarado vieną kamuolį, 4 kartus prasižengė ir 6 kartus išprovokavo varžovų pražangą.

„Montepaschi”: T.McIntyre – 22, J.Forte – 21, R.Kaukėnas – 18, R.Sato – 14 (11 atk. kam.), B.Eze – 8.

„VidiVici”: A.Crosariol – 21 (7 atk. kam.), G.Giovannoni – 13 (5 atk. kam.), V.Ilievski – 11, D.Vukčevičius – 10.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .