Ar sparčiai lieknėjantys XXL dalyviai nenaudoja jokių neleistinų preparatų?

Birželio 11 dieną, 20.30 val. LNK realybės šou „XXL“ dalyvių lauks netikėtas ir visiškai kitoks nei įprasta išbandymas – medicinos klinikoje jiems bus atlikti tyrimai, norint įsitikinti, ar storuliai sąžiningais būdais ir nenaudodami cheminių medžiagų meta svorį.
„Tarp dalyvių pradėjo sklandyti gandai, jog kai kurie neįtikėtinai sėkmingai metantys svorį storuliai naudoja narkotines ar kažkokias kitas medžiagas, padedančias jiems tirpdyti kilogramus. Todėl juos netikėtai nugabenome į Baltijos-Amerikos kliniką, kurioje visiems dalyviams buvo atlikti pilni tyrimai, norint įsitikinti ar jie sveikai meta svorį – ar nebadauja, ar nenaudoja neleistinų medžiagų“, – pasakojo „XXL“ vedėja Jurgita Tvarijonaitė.

Tačiau projekto kūrėjai atskleidžia, kad ketvirtojoje „XXL“ laidoje LNK žiūrovų lauks ne tik vaizdai iš medicinos klinikos, bet ir Editos Poškaitienės pilvo šokis, istorija apie tai, kuo baigėsi Dainos Bilevičiūtės nugaros trauma ir kaip reagavo Alvydas Mendelis į spaudoje pasirodžiusius straipsnius apie jo kaltinimą kontrabanda.

Kuo baigėsi netikėtas „XXL“ dalyvių sveikatos patikrinimas ir ką šį kartą dalyviai nutarė pašalinti iš realybės šou, sužinosite jau pirmadienį, birželio 11 dieną, 20.30 val. žiūrėdami LNK.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.