Solo improvizacijos užsimerkus

Vytis Nivinskas – vienas ryškiausių dabartinių džiazo muzikantų. Jo kontrabosas neria į garsų pasaulį atskleisdamas neįtikimas šio instrumento galimybes.

Brandus muzikinis mąstymas, technikos meistriškumas, garso sodrumas, ekspresyvumas – tai svarbiausi, bet tikrai ne visi bruožai, išskiriantys atlikėją Vytį Nivinską iš kitų. Jis ir jo kontrabosas lyg suauga į viena ir ištirpsta muzikoje, tampa garsu. Nepakartojamas boso žavesys pasiekia tarsi iš pasąmonės, tad nė nesusimąstoma, iš kur sklinda tas garsas. Kai Vytis muzikuoja solo, šis pojūtis išlieka, o kontraboso melodijos skamba lyg tylos akompanimentas…

Džiazo muzikos projektų autorius, atlikėjas ir rengėjas šiandien yra vienas geidžiamiausių įvairių ansamblių partnerių.

Birželio 7 dieną Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje vyks koncertas, per kurio antrąją dalį V.Nivinsko kontrabosas kalbins saksofonus, mušamuosius ir fortepijoną. Vyčio draugų daug pristatinėti nereikia net nelabai dideliam džiazo muzikos žinovui – vien ką reiškia saksofono patriarchas ir mokytojas Petras Vyšniauskas prie pokalbių stalo su savo mokiniais Liudu Mockūnu ir Janu Maksimovičiumi. Prie jų kaip lygiaverčiai prisidės ir jaunieji – pianistas Dmitrijus Golovanovas bei perkusininkas Marijus Aleksa. Tai bus išties gurmaniška džiazo puota, kurią ves aktorė, džiazo dainininkė Brigita Bublytė.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Kultūra su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.