„Samsung“ televizoriuose Q9 ir C9 – paskutinės vaizdo kokybės naujienos

„Samsung Electronics“ 2007 m. birželį Lietuvos rinkai pristatys naujausias plazminių televizorių serijas Q9 ir С9. Tai televizoriai, kurie išsiskiria ne tik prašmatniu dizainu, bet ir techniniais sprendimais.

Vaizdo kokybę „Samsung“ plazminiuose televizoriuose garantuoja patentuota „Natural True Color“ technologija, kuri kiekvienam spalviniam komponentui skiria 18 bitų, todėl spalvos yra ryškios bei sodrios. Naudojama ir „Real Motion Studio“ technologija, kurią sudaro trys pažangios funkcijos: „Smart Frame Plus“, „Silhouette Editor“ ir „Movie Plus“.

„Smart Frame Plus“ prideda papildomus 25 kadrus per sekundę, todėl objektui judant, vaizdas neišsilieja. Funkcija „Silhouette Editor“ įvertina judesį ekrane, suranda kontūrą ir atitinkamai koreguoja atspalvius. Vaizdo kokybė nenukenčia net ir ties ryškaus ir tamsaus vaizdo kontūro riba. Funkcija „Movie Plus“ pašalina nepageidaujamus judesių trūkčiojimus, „intelektualiai“ įvertindama judančio objekto padėtį. Pagal tai sukuriami papildomi tarpiniai kadrai, kurie interpoliuojami taip, kad sparčiai judančių objektų judesiai būtų tolygūs.

Kino mėgėjams skirtas „Samsung“ režimas „Movie“. Ši unikali funkcija – tai galimybė namų svetainėje jaustis tarsi kine, nes parenkama tokia spalvinė temperatūra, kuri tiksliausiai atspindi filmuojant ir montuojant naudotas vertes bei atkuria tuos kadro emocinius atspalvius, kuriuos norėjo parodyti režisierius.

Pasak „Samsung“ rinkodaros departamento viceprezidento Sang Chjong Šin, naujosios televizorių serijos pradžiugins ir žaidimų, ir kino mėgėjus. „Plazminius televizorius vartotojai renkasi dėl puikios vaizdo kokybės, kurią jie užtikrina. Šiuos vartotojų lūkesčius „Samsung“ pateisina naujuosiuose televizoriuose pritaikydama naująją technologiją „Ultra FilterBright“, – sako Sang Chjong Šin.

„Ultra FilterBright“ technologija naudojami kartu su „Samsung Super Black“ ekranais, kurie sugeria išorinę šviesą. Todėl juodi atspalviai dar juodesni, o vaizdas ryškus ir detalus netgi tada, kai patalpa ryškiai apšviesta. Be to, serijoje Q9 naudojamas specialus filtras „Optimal Light Filter“, neutralizuojantis nepageidaujamą išorinį apšvietimą ir padidinantis švytėjimą. Todėl vaizdo kontrastas yra šešis kartus didesnis nei įprastų plazminių televizorių. C9 ir Q9 televizoriai (42 ir 50 colių įstrižainės modeliai) garantuoja aukščiausią dinaminio kontrasto koeficientą 15000:1.

Visuose „Samsung“ plazminiuose modeliuose naudojama energijos taupymo technologija, taip pat speciali technologija, sauganti nuo liuminoforo išdegimo, todėl ekranas tarnaus net 60 000 valandų. Tai daugybė metų nepertraukiamo darbo.

Visi serijų Q9 ir C9 modeliai tinka „Samsung“ automatiniams sieniniams laikikliams „Auto Wall-mount“. Naudojant tokį laikiklį, ekrano padėtį galima reguliuoti su nuotolinio valdymo pultu nepakylant nuo krėslo. Ekraną į abi puses galima pasukti iki 20° ir palenkti žemyn iki 15°. Sistema „Auto Wall-mount“ prekyboje pasirodys 2007 metų liepą.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Informacinės technologijos su žyma , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.