Radži merginos dar nesusirado

Buvęs muzikinio realybės šou „Kelias į žvaigždes 2“ dalyvis Radži, vos prieš kelias savaites išleidęs debiutinį albumą, jau džiūgauja, kad šis noriai perkamas. Bene garsiausias Panevėžio dainininkas tik guodžiasi kol kas nerandantis tos vienintelės, kuri galėtų pasveikinti jį su visais pasiekimais.
Po sėkmingo Nacionalinės muzikos lygos (NML) koncerto, kuriame 5:0 nugalėjo latvių duetą „Walters&Kazha“, Radži jaučiasi tuo patenkintas ir vertas žmonių palaikymo. Tikina, jog dainuoja visai ne dėl prizų ar reklamos, o tik dėl žmonių, kurie vertina jo muzika.

Vis dėlto koncerto metu Radži nepasikuklino pasireklamuoti ir įspūdingai pristatė savo pirmąją kompaktinę plokštelę „Ką daryt?“, kurią patarė įsigyti kiekvienam.

Anot Radžio, albumas jau labai populiarus ir perkamas. Į jį dainininkas sudėjo visas muzikiniame realybės šou „Kelias į žvaigždes 2“ skambėjusias savo dainas bei keletą naujesnių, žinoma, estradinių dainų.

Neseniai atšventęs dvidešimtąjį gimtadienį, Radži nesiskundžia merginų dėmesiu, bet tos vienintelės dievagojasi dar nesuradęs. Apie šeimą taip pat neskuba mąstyti – sako dar jaunas. Tačiau garsusis panevėžietis prasitarė ateityje norėsiąs turėti žmoną ir du vaikus. Kol kas Radži baiginėja kulinarijos kursus ir mano, kad jie labai pravers ateityje.

Beje, ne tik gražuolių, bet ir praeivių dėmesio vaikinui netrūksta. Radži mielai dalija autografus ne tik to prašantiems vaikams, bet tikina maloniai pasisveikinąs net su išgėrusiais gerbėjais. „Juk toks mano darbas“, – paaiškino Radži.

Matyt, savo darbą Radži atlieka tikrai gerai. Tik įsivaizduokite: garsus dainininkas sako dar nė karto negirdėjęs, kad kas kritikuotų jo muziką.

Artėjant vasarai Radži neketina tinginiauti. Jau numatyti keletas koncertų Palangoje, Šventojoje. Neabejoja, jog netrukus pakvietimų sulauksiąs dar daugiau.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Įvairenybės su žyma , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

1 komentaras į "Radži merginos dar nesusirado"

  1. Janina

    Didžiuojuosi RADŽI tavimi. Tu apjungei puse Lietuvos ir turi labai ištikimus gerbėjus. Gražiai dainuoji, balsuosim, balsuosim, balsuosim.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.