„Kaunas” sutriuškino „Šilutę”

Trečiadienį iš antradienio atidėtose NFKA „A Lygos” devintojo turo rungtynėse FBK „Kaunas” 4-0 sutriuškino „Šilutę” ir pakilo į antrą turnyrinės lentelės vietą.

Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadionas

Teisėjas – Audrius Kancleris

FBK „Kaunas” 4 – 0 „Šilutė”

15` [1 – 0] Mindaugas Bagužis

50` [2 – 0] Rafaelis Ledesma (11 m.)

60` [3 – 0] Mindaugas Bagužis

65` [4 – 0] Pascal Mendy

Visas rungtynes aikštėje dominavę kauniečiai, žaidę ne stipriausios sudėties, į priekį išsiveržė sužaidus 15 minučių, kai po kampinio pasižymėjo gynėjas Mindaugas Bagužis. Nors šeimininkams ilgai nesisekė padvigubinti persvaros, tai galiausiai įvyko antrojo kėlinio pradžioje, kai į „Šilutės” vartus buvo skirtas 11-os metrų baudinys.

Nors pirmąjį brazilo Rafaelio Ledesmos smūgį atrėmė „Šilutės” vartininkas Laurynas Vertelis, teisėjui liepus pakartoti smūgį antrąkart R.Ledesma nesuklydo.

Po dešimties minučių rezultatas tapo triuškinančiu – antrą kartą rungtynėse pasižymėjo tvirtai sudėtas M.Bagužis. Ketvirtas, ir kaip vėliau paaiškėjo paskutinis, įvartis į „Šilutės” vartus krito antrojo kėlinio viduryje, kai dešiniuoju kraštu prasiveržęs senegalietis Pascalis Mendy nuginklavo L.Vertelį.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .