A.Boothroydas vadovaus „Watford“ dar trejus metus

Anglijos „Premier“ lygoje paskutinę vietą užimantis „Watford“ klubas parodė savo pasitikėjimą treneriu Adrianu Boothroydu ir su juo pasirašė naują trejų metų kontraktą, nepaisant to, kad jo vadovaujama ekipa šįmet „Premier“ lygoje iškovojo vos penkias pergales ir jau kitais metais rungtyniaus žemesnėje „Championship“ lygoje.

Jauniausias „Premier“ lygos treneris, kuriam tėra vos 36-eri metai, pasirašydamas trejų metų sutartį įsipareigojo likti „Vicarage Road“ iki 2010-ųjų metų.

A.Boothroydas „Watford“ strategu tapo 2005-ųjų metų kovo mėnesį, kai vyriausiojo trenerio poste pakeitė Ray`ų Lewingtoną.

„Manau, kad lojalumas pasireiškia dviem kryptimis .Esu be galo sujaudintas susiedamas artimiausią savo ateitį su „Watford“ klubu, kuris gali nuveikti daug gerų dalykų“, – klubo oficialiai svetainei teigė treneris. – „Ateityje matau tik gerus rezultatus todėl, kad mes turim puikias ambicijas“.

„Jaučiuosi labai laimingas, jog ir toliau galėsiu dirbti su klubo prezidentu, generaliniu direktoriumi ir vadovybe, kuri leido toliau tęsti darbą, kurio man labai reikia“, – pridūrė A.Boothroydas.

„Waftord“ ekipos prezidentas Grahamas Simpsonas pridūrė: „Aidy sukūrė puikų ryšį su mūsų sirgaliais ir dirbo iš tikrųjų labai sunkiai, kad padėtų „Watford“ klubui patekti į „Premier“ lygą bei taip pat viską suprato ko mes iš jo norėjome“.

Kitą sezoną „Watford“ rungtyniaus „Championship“ lygoje. Komandoje nebeliks vieno iš lyderių, vartininko Beno Fosterio, kuris pasibaigus nuomos sutarčiai sugrįš į Anglijos čempionų „Man Utd“ klubą.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.