„Lazio” sugrįžo į 3 vietą

Sekmadienį Italijos lygoje buvo sužaistos 35 turo rungtynės. Didžiulį žingsnį link patekimo į kitų metų Čempionų lygą žengė Romos „Lazio” ekipa, įveikusi savo varžovą, tuo tarpu šios ekipos pagrindiniai konkurentai „Palermo”, „Milan” ir „Fiorentina” nesugebėjo iškovoti pergalių. „Chievo” ir „Torino” iškovojo pergales, tokiu būdu nustumdami nesėkmę patyrusią „Siena” į iškritimo zoną.

„Lazio” klubas namuose rezultatu 1-0 įveikė „Livorno” klubą ir šie trys taškai leido ekipai susigrąžinti trečiają vietą, kurią klubas praeitame ture užleido „Milan” komandai. Sostinės klubui pergalę atnešė 27 minutę Luiso Jimenezo pelnytas įvartis. Čilietis gavo kamuolį iš komandos draugo Gorano Pandevo ir, nors buvo apsuptas trijų gynėjų, taikliai smūgiavo į varžovų vartus nuo baudos aikštelės krašto.

Aršiausia „Lazio” varžovė „Roma” taip pat galėjo džiaugtis – klubas užsitikrino antrają vietą čempionate ir patekimą į Čempionų lygą tiesiausiu keliu. Romiečiai išvykoje įveikė „Palermo” ekipą 2-1.

Svečius į priekį išvedė puikus komandos kapitono Francesco Totti įvartis. Rezultatyviausias šio „Serie A” čempionato žaidėjas kamuolį į vartus pasiuntė baudos smūgio metu iš 30 metrų atstumo. Antrajį „Roma” įvartį pelnė gynėjas Marco Cassetti, gavęs perdavimą iš Simone Perrotta ir pergudravęs varžovų vartininką.

„Palermo” rungtynių pabaigoje sugebėjo įmušti paguodos įvartį, tačiau jis nieko nelėmė. Davidas Di Michele smūgiavo į „Roma” vartus, tačiau svečių vartininkas atmušė kamuolį. Visgi šis atšoko pas „Palermo” saugą Giovanni Tedesco, kuris taip pat smūgiavo į vartus. Nors „Roma” gynėjas Philippe Mexes bandė išmušti kamuolį, jis jau buvo kirtęs liniją.

Tuo tarpu kiti du klubai, kovojantys dėl vietos Čempionų lygoje, „Milan” ir „Fiorentina”, susitiko akis į akį. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 0-0, tačiau „Milan” tik per plauką nesugebėjo laimėti rungtynių.

Šeštają rungtynių minutę Giuseppe Favalli prasiveržė dešiniuoju kraštu ir skersavo kamuolį į baudos aikštelę. Ten buvęs Kaka galva pasiuntė kamuolį į vartus. Tačiau teisėjas neįskaitė įvarčio dėl Kaka pražangos prieš varžovą, nors kontaktas tarp žaidėjų buvo minimalus.

26 minutę teisėjas pasižymėjo dar vienu ginčytinu sprendimu. Kamuolys atšoko nuo Alessandro Gamberini krūtinės į žaidėjo ranką ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į „Fiorentina” vartus, nors svečių gynėjas kamuolį ranka palietė netyčia. Visgi baudinio mušti atsistojęs Kaka pataikė į vartų virpstą.