A.Šležas: „Esame pasirengę laimėti“

Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos senbuvis Andrius Šležas po nesėkmingai pradėtos Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo serijos pripažino, kad varžovai buvo pajėgesni po krepšiu.

Trys Kauno „Žalgirio“ komandos aukštaūgiai – Tanoka Beardas, Hanno Mottola ir Paulius Jankūnas – po krepšiais atkovojo 26 kamuolius. Beveik tiek pat, kiek visa vilniečių komanda (29). Pasak A.Šležo, pirmoji nesėkmė sostinės ekipos nepalauš ir ji sieks apginti LKL čempionų titulą: „Mūsų tikslas – čempionų žiedai. Išanalizuosime varžovų žaidimą ir atsirevanšuosime.“

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Šležas per 19 minučių pelnė 7 taškus ir po krepšiais sugriebė 5 kamuolius.

– Kodėl „Lietuvos ryto“ komanda per pirmąsias finalo rungtynes nepademonstravo tokio žaidimo kaip įprastai?

– Nežinau, gal pritrūko laimės. Leidome varžovams lemiamais momentais atkovoti kamuolius po mūsų krepšiu, o antrosiomis galimybėmis jie pasinaudojo. Mums labai nesisekė mesti tritaškių. Nepamenu, kada dar taip nekrito. Šį sezoną sužaidėme nemažai rungtynių, tačiau vis pataikydavome.

– Per rungtynes keletą kartų vos nesusistumdėte su žalgiriečiais. Finalo įtampa padarė savo?

– Taip, kelis kartus vos nesusimušėme. Čia finalas, ne reguliarusis sezonas. Kovojame dėl žiedų, todėl nėra žodžio „atleisk“. Žaidėme vyrišką krepšinį. Teisėjų darbas? Nekomentuosiu. Yra žmonės, kurie jį vertina, tegul jie ir komentuoja.

– Visi pabrėžia, kad pirmos rungtynės labai svarbios psichologiškai.

– Kol kas nesugriuvome. Žinoma, visiems geriau finalą pradėti pergale, tačiau kaip yra, taip yra. Išanalizuosime savo klaidas ir sieksime revanšo. Mūsų tikslas – čempionų žiedai. Kad juos iškovotume, turėsime laimėti ne tik Vilniuje, bet ir Kaune. Mes tam pasirengę.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.