Ar „Raudonojo kilimo apdovanojimai“ nustebino?

Praėjusią savaitę Vilniaus rotušėje įvyko pirmieji ir, kaip skelbė organizatoriai, prestižiniai „Raudonojo kilimo apdovanojimai“. Tačiau kiek juose buvo prestižo?

Skaitmeninė palydovinė televizija VIASAT kartu su pramogų verslo žinių bei gandų kanalų „E. Entertainment“ sugalvojo Lietuvos pramogų pasaulio atstovams suorganizuoti dar vieną apdovanojimų vakarą.

Nominavo žurnalistai

Pasak renginio organizatorių, renginio idėja gimė siekiant įvertinti, neužmiršti Lietuvos žvaigždžių bei paskatinti iškilti jaunuosius talentus. Jau yra „Radiocentro“, „Bravo“, „Auksinių svogūnų“, „Bambukų“ apdovanojimai. Ar neužtenka progų žvaigždėms pademonstruoti savo figūras ir prabangius drabužius?

Kadangi žvaigždes geriausiai pažįsta žurnalistai, jiems ir buvo patikėta užduotis išrinkti dešimties apdovanojimų nominantus. Vienuoliktoji statulėlė turėjo atitekti internetu bei trumposiomis žinutėmis balsavusių tautiečių favoritui.

„Raudonojo kilimo apdovanojimai“ turėjo prasidėti 8 valandą vakaro. Tačiau jau prieš septynias sostinės rotušės laiptai buvo nutūpti smalsių žurnalistų ir fotografų. Pamatę, kad pastato laiptai papuošti raudonu kilimu ir susirinkę daug fotoaparatais nešinų žiniasklaidos atstovų, aplink rotušės pastatą pradėjo būriuotis ir praeiviai. Smalsuoliams vilniečiams vos užmynus pastato laiptus prisistatydavo apsaugos darbuotojai ir griežtu tonu perspėdavo, kad ant laiptų stovėti nevalia.

Atvyko ekskavatoriumi

Pusę aštuonių į rotušę pradėjo rinktis Lietuvos visuomenės vadinamasis elitas. Žvaigždėms prieš renginį kilo daugybė klausimų. Kaip apsirengti? Pas kokį dizainerį siūdintis drabužius? Kokiu automobiliu atvykti į apdovanojimus?

Taksi atvažiavusiems „žvaigždūnams“ turėjo būti nejauku. Jų kolegos kas kelias minutes lipo iš ilgiausių limuzinų, prabangių automobilių. Tikriausiai apdovanojimų vakarą Vilniuje visi limuzinai buvo išnuomoti žvaigždėms.

Ne visos žvaigždės savo kolegas bandė nustebinti prabangiais automobiliais. Daugiausia ovacijų ir šūksnių ant laiptų susispietę žurnalistai skyrė „MTV Networks Baltic“ direktoriui Tomui Ramanauskui. Jis Vokiečių gatve iki rotušės laiptus saugančio raudonojo kilimo atvyko… ekskavatoriumi.

Susirinkusius smalsuolius prajuokino ir Leonardas Pobedonoscevas. Jis, pasipuošęs kostiumu, į „Raudonojo kilimo apdovanojimus“ atbirbė smagiu geltonu motoroleriu. Aplink kilimą susispietusius žurnalistus ne juokais išgąsdino Vytautas Šapranauskas. Laidos „Puikusis šou“ vedėjas juodu džipu tiesiog užvažiavo ant raudonojo kilimo ir, palikęs automobilį likimo valiai, užlipo laiptais. Deja, mašiną vis vien teko nuvaryti į šalį. Ši pareiga teko mašinoje sėdinčiai moteriškei.

Į kieno parankę įsikibti?

Atvykti į apdovanojimus be poros – tai tas pat kaip atsiimant apdovanojimą išsitiesti visu ilgumu prieš susirinkusiuosius. Pastovios antrosios pusės neturintys „žvaigždūnai“ ilgai mąstė, į kieno parankę įsikibus užlipti rotušės laiptais. Kai kuriems jų labai pasisekė. Egmontas Bžeskas raudonu kilimu tą vakarą žengė net du kartus ir su skirtingomis merginomis. Aras Vėberis pakilia nuotaika laiptais užkopė drauge su dainininku Milano.

„MTV Lietuvos“ vedėjams broliams dvyniams Artūrui ir Robertui vienam vakarui buvo surastos sesės dvynės, kurių smulkiau pristatyti dvyniai žurnalistams nepanoro. Daugiausia žurnalistų dėmesio sulaukė Minedo pora. Itin kritiškai vertinamas atlikėjas laiptais užkopė įsikibęs į parankę jaunai, trumputį sijonėlį užsitempusiai merginai. Užkulisiuose buvo kalbama, kad Minedo panelė yra kažkurio sostinės striptizo klubo šokėja. Pristatydamas žurnalistams savo draugę Minedas patvirtino, kad su mergina pažįstami jau seniai. Įdomu, ar juos dar pamatysime kartu? Žavią palydovę buvo susiradęs ir negailestingas replikas lietuvėms svaidantis dizaineris Mantas Petruškevičius. Į rotušę jis oriai įžengė su šviesiaplauke mergina.

Kur staigmenos?

Visiems svečiams suėjus į rotušę įdomiausia renginio dalis baigėsi. Toliau prasidėjo įprasti apdovanojimai su įprastais vedėjų laidomais juokeliais. Ar apdovanojimai buvo prestižiniai? Spręskite patys. Metų sensacijai buvo nominuoti Minedas, Antano įvaizdis „Danguje“ bei kiti. Iš metų projektų būti nominuotais nusipelnė realybės šou „Dangus“, „Kelias į žvaigždes“, „Ragai“. Ar tai geriausia, ką lietuviai sukūrė per metus?

Sunku buvo suprasti, kam skirti šie apdovanojimai: dainininkams, sportininkams, televizijos laidų vedėjams ar politikams. Sprendžiant iš susirinkusių svečių buvo galima manyti, kad į „Raudonojo kilimo apdovanojimus“ buvo kviesti visi, kurie nors kiek žinomi visuomenėje.

Renginio organizatorių žadėtų staigmenų rotušėje taip ir nesulaukta. Gal staigmena turėjo būti įrengtas fotokampelis, kuriame įžymybės galėjo įsiamžinti prabangiais drabužiais auksiniame soste? O gal staigmena buvo nominacijas šokiu pristatantis Gyčio Ivanausko teatras?

„Raudonojo kilimo apdovanojimų“ salėje žvaigždės buvo susodintos į kelias eiles specialiai jiems paruoštų kėdžių. Deja, visą renginį dauguma atlikėjų, sportininkų, politikų negavo progos pajudėti iš savo vietų. Tik vienuolika laimingųjų galėjo pakilti nuo prabangių kėdžių ir užlipti ant scenos tarti keletą žodžių.

Žurnalistai nesidžiaugs

„Žvaigždžių žvaigždės“ apdovanojimo ant scenos užlipusi atsiimti dainininkė Rūta Ščiogolevaitė nepabijojo įgelti žurnalistams. „Šiandien jums bloga diena. Nematysite, kaip aš verkiu“, – sakė „Eurovizijos“ atrankoje antrą vietą užėmusi dainininkė.

Metų įvaizdžio statulėlę į rankas paėmusi dainininkė Mama Rock’n’Roll negailėjo replikų plonoms merginoms. Pasak jos, apdovanojimas parodė, koks įvaizdis yra geriausias.

Susirinkę visas statulėles Lietuvos žvaigždės buvo pakviestos prisikimšti pilvų. Pasak vedėjų, prieš apdovanojimus tikriausiai visos moterys laikėsi griežtos dietos. Tačiau ar buvo verta dėl kelių žingsnių raudonu kilimu kankinti save dietomis, siūdintis prabangius drabužius, palikti triženkles sumas kirpykloje?

„Raudonojo kilimo apdovanojimų“ nugalėtojai:

1. Metų sensacija – grupė „LT United“;

2. Metų įvykis – „MTV Lietuva“;

3. Metų projektas – realybės šou „Kelias į žvaigždes“;

4. Metų stilingiausia – Rūta Mikelkevičiūtė;

5. Metų seksualiausia – grupė „69 danguje“;

6. Metų figūra – Violeta Riaubiškytė;

7. Metų realybės šou dalyvis – Radžis („Kelias į žvaigždes 2“);

8. Metų pora – Vytautas Šapranauskas ir Arūnas Sakalauskas;

9. Metų įvaizdis – Mama Rock’n’Roll;

10. Metų geidžiamiausias – Mantas Jankavičius;

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , , , , , , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.