„Tango TV” eteryje netrukus pusšimčiu apdovanojimų įvertintas serialas „Vilas ir Greisė”!

Atsinaujinusi „Tango TV“ netrukus galės pasigirti dar vienu įdomiu, visame pasaulyje populiarumo sulaukusiu projektu – per pusšimtį TV apdovanojimų pelniusiu – iš jų net šešiolika „Emmy“, buvo nominuotas dvidešimt septyniems „Auksiniams gaubliams“, – TV serialu „Vilas ir Greisė“ (Will & Grace).
Pagrindinius Vilo Trumano ir Greisės Adler vaidmenis komedijinių situacijų seriale sukūrė „Emmy“ laureatai aktoriai Ericas McCormackas ir Debra Messing, epizodinius vaidmenis suvaidino ir tokios žvaigždės kaip „Oskaro“ nominatė Minnie Driver, penkių „Emmy“ ir „Oskaro“ nominantas, „Auksinio gaublio“ laureatas Alecas Baldwinas, penkiskart BAFTA nominantas, dukart „Oskaro“, „Emmy“ laureatas aktorius ir režisierius Sydney Pollackas, „Auksinio gaublio“ nominantė dainininkė ir aktorė Jannifer Lopez, filmo „Gelbstint eilinį Rajaną“ žvaigždė Edwardas Burnsas, „Oskaro“ ir „Emmy“ nominantas aktorius Jeffas Goldblumas, „Oskaro“, „Emmy“ ir trijų “ Auksinių gaublių“ savininkė aktorė ir dainininkė Cher, „Auksinio gaublio“ nominantas aktorius Kevinas Baconas, „Emmy“ laureatas, dukart „Oskaro“ ir „Auksinio gaublio“ nominantas aktorius Gene Wilderis, BAFTA laureatė, „Auksinio gaublio“ ir „Emmy“ nominantė Rosanna Arquette, „Emmy“ nominantas Timas Curry, „Sopranų“ žvaigždė Jamie-Lynn DiScala ir kiti.
Komedijinis serialas „Vilas ir Greisė“ – tai dviejų geriausių draugų kasdienybė, gyvenimas, išgyvenimai, meilės paieškos, karjeros siekimas, santykiai su tėvais, draugais, vienas kitu ir visa tai kaip reikiant pagardinta baltu ir juodu humoru. Vilas yra advokatas, Greisė – interjero dizainerė. Jie abu gyvena Niujorke. Abu turi vaikinus. Tiesa, po Greisės išsiskyrimo su nevykusiu sužadėtiniu geriausi draugai apsigyvena ne tik viename mieste, bet ir viename bute, kuriame patiria geriausias akimirkas savo gyvenime!
Komedijinis serialas „Vilas ir Greisė“ – tai jau šešta „Tango TV“ naujiena šiemet. Nuo 2007-ųjų pradžios „Tango TV“ savo žiūrovams jau pristatė tokius naujus projektus kaip žvaigždžių ir muzikos realybės šou „Dangus 2“, kulinarinė laida „Oliverio šou“, vėlyvo vakaro pokalbių laida su Sacha Baronu Cohenu „Ali G šou“ bei Rusijoje sukurtus realybės šou ir TV serialą „Netikras kūdikis“ ir „Gimusi tapti žvaigžde“.

Komedijinių situacijų serialas „Vilas ir Greisė“ – netrukus šiokiadieniais per „Tango TV“!

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.