Savickas vėl vyksta laimėti

Jau keturis kartus iš eilės prestižines „Arnold’s Strongest Man“ galiūnų varžybas laimėjęs Žydrūnas Savickas nusiteikęs dar sykį apginti titulą

Šį rytą Ž.Savickas išskrido į JAV. Ten stipriausias pasaulio žmogus bandys penktą kartą laimėti prestižines „Arnold’s Strongest Man“ galiūnų varžybas.

– Kaip pavyko pasirengti šių metų kovoms?

– Viskas sekėsi neblogai. Likus kelioms dienoms iki kelionės jau buvau pasirengęs, tik lengvai treniravausi, palaikiau sportinę formą, kad atsigautų organizmas.

– Ar šioms varžyboms ruošeisi specialiai, ar tai buvo tiesiog normalaus rengimosi sezonui dalis?

– Tokioms galiūnų kovoms reikia specialaus pasirengimo. Dalyvauju šiose varžybose jau penktą kartą ir visą laiką treniruojuosi pagal tą patį planą. Tiesa, kasmet jį patobulinu. Šįkart taip pat padariau smulkių pakeitimų. Šiemet turėjau mažiau laiko pasirengti varžyboms, nes tik lapkritį baigėsi pasaulio galiūnų čempionatas, o gruodį reikėjo šiek tiek pailsėti. Taigi vietoj įprastų trijų treniruočių mėnesių liko tik du. Maniau, jog dėl to kils sunkumų, bet, pasirodo, poilsis teigiamai paveikė mano kūną – kai kuriose rungtyse pasiekiau daug geresnių rezultatų nei pernai. Žiūrėsime, kaip seksis per varžybas.

– Ar sveikas išvyksti į JAV, ar nekamuoja jokios traumos?

– Pernai rengdamasis kovoms patyriau keletą gana rimtų traumų, o šiemet pavyko jų išvengti. Praėjusiais metais į JAV skridau labai bijodamas, o dabar jaučiu, kad viskas bus gerai.

– Be abejo, tavo tikslas – vėl užimti pirmąją vietą?

– Kaip ir kiekvieną kartą, vykstu nusiteikęs laimėti. Kitaip ten nė nevažiuočiau. Visada mąstau ir mąsčiau apie pergalę, net tada, kai ji atrodydavo nepasiekiama. Visada turiu didelių tikslų. Jie mane ir veda į priekį.

– Kas per šių metų „Arnold’s Strongest Man“ varžybas bus pagrindiniai tavo varžovai?

– Nemanau, kad jie nuo praėjusių metų labai pasikeitę. Rimčiausiai reikės kovoti su pernykščiu antrosios vietos laimėtoju Vasilijumi Vyrastiuku iš Ukrainos ir trečiojoje pozicijoje tuomet likusiu rusu Michailu Kokliajevu. Galbūt M.Kokliajevas šiais metais bus stipresnis ir pretenduos į aukštesnę vietą, nes per pasaulio čempionatą jis stipriai aplenkė V.Vyrastiuką. Man buvo nelengva kovoti su šiuo sportininku. Nors Michailas – jauniausias iš mūsų visų, jo forma vis gerėja, tad ir JAV turėtų būti pakankamai stiprus. Aišku, kalnų per kelis mėnesius nenuversi, bet šįkart, palyginti su praėjusių metų „Arnold’s Strongest Man“ varžybomis, rusas bus pajėgesnis. Be to, norėčiau pažymėti, kad yra dar vienas stiprus sportininkas iš JAV – tai Philas Pfisteris. Pernai jis gana gerai pasirodė, to paties, manau, reikia laukti ir šiemet. Tarp mūsų keturių ir turėtų vykti kova dėl pirmosios vietos.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.