Vyrams avalynė ne mažiau svarbi nei moterims

Nuomonė, kad tik moterys rūpinasi savo avalyne, yra visiškai neteisinga. Vien tokie pasakymai kai kuriuos vyrus gali prajuokinti ar net įžeisti. Kai kurių vaikinų batai netelpa dėžėse ir jie vis tiek nesiliauja jų pirkę. Taip pat yra dalis moterų, kurioms tai visiškai nerūpi. Abiejose lytyse yra tokių, kuriems batai yra tik privaloma būtinybė, ir tokių, kuriuos tiesiog apsėdusi batomanija. Dauguma žmonių yra kažkur viduryje tarp šių dviejų kraštutinumų. Kaip bebūtų, didžiajai daliai vyrų kažkada iškilo vienokių ar kitokių nepatogumų renkantis batus ar derinant juos prie drabužių. Juk kas tinka poilsiui, netiks einant į darbą ar prabangų vakarą. Nebandyk nusipirkti batų, tinkančių viskam – tai tikrai neįmanoma.

Spalvų derinimas.
Rinkis batus, kurie arba yra tokios pačios spalvos kaip Tavo kelnės, arba už jas tamsesni. Nors tai ir nemaišo, tačiau kojinės neprivalo būti tokios pat spalvos kaip batai. Geriau galvok apie jas kaip ir kaklaraištį – kaip apie priemonę, padedančią sudaryti bendrą Tavo paveikslą ir sujungti atskiras jo dalis. Jei segi diržą, idealu būtų prie jo derantys batai. Žinoma, jei tik Tavo diržas nėra spalvotas ar dryžuotas.
• Juodi batai puikiai tinka prie juodų, pilkų ar karinę uniformą primenančių kelnių.
• Rudi batai geriausi prie gelsvai rusvų, rudų, žalsvų ar kitų žemės spalvų tonų.
• Purpuriniai batai dera prie chaki, švelnesnių rudų atspalvių, mėlynos ir pilkos.
• Gelsvai rudi batai atrodo gražiai prie sužvelnintų žemės spalvų tonų, mėlynos, alyvinės ar baltos.
Vyriški batai prie džinsų.
Prie džinsų gali avėti beveik bet kokio stiliaus ar spalvos batus, tik turi vengti labai blizgančių batų, kurie labiau tinka iškilmingesnei aprangai. Auliniai batai, sportiniai bateliai, ilgaauliai, storapadžiai – visi jie puikiai tinka prie džinsų, tad labiau orientuokis į tai, kokius marškinėlius mėgsti dėvėti ir derink batus prie jų

Vyriški batai prie kasdienių kelnių

Nepersistenk su originalumu rinkdamasis batus, kuriuos dėvėsi kasdieną eidamas į darbą. Svarbiausia, kad jie būtų kokybiški, patogūs ir dailiai atrodytų. Geriausia – juodi klasikiniai batai be aulo, tuomet jie tiks prie bet kokių kelnių, kokias tik užsimautum. Juk į darbą su sportiniu kostiumu tikriausiai neini.

Vyriški batai prie puošnių kelnių

Prie puošnių kelnių derink tokius batus, kokius rinktumeisi, jei dėvėtum kostiumą. Taigi dabar jau tiks blizgantys, lakuoti batai ir kuo plonesnis padas ir mažesnis kulnas. Batų spalva šiuo atveju būtinai turi būti tokia pati kaip kelnių arba už juos tamsesnė ir jei ryši kaklaraištį, nepamiršk derinti batus ir prie jo.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Vyrams su žyma , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

1 komentaras į "Vyrams avalynė ne mažiau svarbi nei moterims"

  1. Joris

    Pavadinimas kalba pats už save, tikrai batai vyrams (kaikuriems) yra tikrai labai svarbu. O kaikurioms moterims, kaip ir rašote tema apie batus aktuali labai minimaliai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.