Čempionų lyga: intriga neišblėso

Po žiemos pertraukos atnaujintas Čempionų lygos turnyras. Antradienį įvyko keturi pirmieji aštuntfinalio mačai, po kurių prieš atsakomąsias rungtynes intriga neišblėso. Vakar taip pat sužaistos ketverios aštuntfinalio varžybos.

Po Madrido „Real” pergalės 3:2 prieš Miuncheno „Bayern” didžiausias ispanų sporto laikraštis „Marca” konstatavo: „Galėjome turėti puikų vakarą, bet viskas pasikeitė dėl pernelyg atsargaus žaidimo po pertraukos”.

„Real” ir „Bayern” Europos taurės turnyrų varžybas tarpusavyje žaidė jau 17-ą kartą. Kitų klubų į vieną porą burtai tiek kartų nebuvo suvedę. Krizę išgyvenančiam Vokietijos klubui pirmą kėlinį nepavyko sulaikyti uraganinių „Real” atakų. Du įvarčius pelnė Raulis, aktyviu žaidimu išsiskyrė ir į „Real” sugrąžintas Davidas Beckhamas. Bet po pertraukos šeimininkai atsitraukė į savo aikštės pusę, perleido iniciatyvą. Už tai ispanų klubas buvo nubaustas. „Bayern” pačioje rungtynių pabaigoje sušvelnino rezultatą, todėl per atsakomąsias rungtynes kovo 7-ąją Miunchene vokiečiams pakaks pergalės rezultatu 1:0.

Praėjusio sezono Čempionų lygos finalininkas Londono „Arsenal”, pirmą kėlinį neišnaudojęs daugybės progų, Olandijoje 0:1 nusileido „Eindhoven”. Viską lėmė ekvadoriečio Edisono Mendezo tolimas smūgis 61-ą minutę.

Anglijos pirmenybių lyderis „Manchester United” Prancūzijoje 1:0 išplėšė pergalę iš „Lille”. 83-ią minutę Raynas Giggsas baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus, kai „Lille” vartininkas Tony Sylva dar tik rikiavo sienelę. Protestuodami dėl įskaityto įvarčio prancūzų klubo futbolininkai net ketino palikti aikštę. Rungtynės vėl įsibėgėjo tik po kelių minučių.

Itin atsargiai, tarsi aikštėje nebūtų vartų rungtyniavę Glazgo „Celtic” ir „Milan” klubai išsiskyrė be įvarčių. „Milan” klubo kapitonas Paolo Maldinis tapo penktuoju futbolininku ir pirmuoju italu, sužaidusiu 100-ąsias rungtynes Čempionų lygoje. Rekordininkas yra „Real” puolėjas ispanas Raulis, šio sąskaitoje – 107 varžybos prestižiškiausiame Europos futbolo turnyre.

——————————————————————————–

Rungtynių statistika

Madrido „Real” (Ispanija) – Miuncheno „Bayern” (Vokietija) 3:2 (3:1). Įvarčiai: 1:0 Raulis (10), 1:1 Lucio (24), 2:1 Raulis (28), 3:1 Nistelrooy’us (34), 3:2 Van Bommelis (88). 75 000 žiūrovų.
Glazgo „Celtic” (Škotija) – „Milan” (Italija) 0:0. 58 785 žiūrovai. „Lille” (Prancūzija) – „Manchester United” (Anglija) 0:1 (0:0). Įvartis: 0:1 Giggsas (83). 41 000 žiūrovų.
„Eindhoven” (Olandija) – Londono „Arsenal” (Anglija) 1:0 (0:0). Įvartis: 1:0 Mendezas (61). 35 200 žiūrovų.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .