Kaip papuošti namus Šv. Valentino dieną?

Šv. Valentino diena – ne tik įsimylėjėlių šventė. Tai proga išreikšti meilę žmonėms, kuriuos vertinate. Vaikai, kolegos, draugai – kiekvienas įvertins jūsų paliktą „žinutę“.
Apie šią šventę galima priminti paprastais ir linksmais būdais. Pavyzdžiui, patiekalais ant pietų stalo, nedidelėmis dovanomis galite parodyti žmogui, koks jis jums svarbus. Ir nė vienas neliks tam abejingas.

Štai keletas idėjų, kaip Šv. Valentino dienos atmosferą sukurti namuose. Ir visai nebūtina puošti buto rožinėmis dekoracijomis. Galite tiesiog porai dienų papuošti namus smulkmenomis, kurios privers nusišypsoti visus namiškius, net ir pačius rimčiausius.

1. Papuoškite žaislus

Jei turite didelį pliušinį meškiną, kurį galbūt kadaise gavote dovanų, užriškite jam ant kaklo rožinę „Valentino“ juostą.

2. Ant šviestuvo…

Kitą tokią juostą galima pakabinti ant liustros. Lygiai taip pat siūlome papuošti kėdes ir fotelius.

3. Kompiuteris

Jis tapo neatsiejama žmonių gyvenimo dalimi. Taigi galite papuošti ir vaizduoklį tomis pačiomis juostomis arba, jei tai bendras šeimos kompiuteris, prilipdykite ant ekrano kokį nors „valentinišką“ paveikslėlį.

4. Vonios kambarys

Jam taip pat galima suteikti Valentino dienos dvasią. Čia labai tiktų gėlės. Tad nepatingėkite atsikelti anksčiau – šią dieną daug kas mėgsta dovanoti gėles, tad jums jų gali neužtekti.

5. Balionai

Papuošti kambarį galima paprastais arba širdies formos balionais.

6. Širdelės

Jos yra neatsiejamas šios šventės atributas. Į miegamąjį kambarį siūlome nusipirkti širdies formos pagalvę arba (dar geriau) pasiūti jai užvalkalą.

7. Nepamirškite žvakių

Niekas taip nekuria ypatingos atmosferos, kaip žvakės. Pridėliokite jų visur: ant pietų stalo, ant staliuko prie lovos, vonioje.

Nepamirškite, kad tokios daug laiko neatimančios smulkmenos jūsų namuose sukurs romantišką šventinę aplinką.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Interjeras su žyma , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

1 komentaras į "Kaip papuošti namus Šv. Valentino dieną?"

  1. as

    Niko ypatingo nesiulote, nieko cia sventisko nera viskas pasene 🙁

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.