Kauniečiai pralaimėjo Lietuvos rinktinėms

Studentų krepšinio „Žvaigždžių dienos” mače skaičiuota, kiek kartų žaidėjai įdės kamuolį į krepšį

Kauno sporto halėje surengtoje Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) „Žvaigždžių dienos” šventėje abi kauniečių komandos – vaikinų ir merginų – pripažino kitų miestų rinktinių pranašumą.

Vakar Kauno studentai 98:105 pralaimėjo jungtinei „Lietuvos” ekipai, o studentės – 50:59.

Vaikinų dvikovos metu rekordų registravimo agentūra „Factum” skaičiavo, kiek kamuolio dėjimų į krepšį atliks kiekvienas krepšininkas atskirai bei kiek dėjimų bus atlikta iš viso. Krepšininkai tai padarė 12 kartų.

Naudingiausiais mačų žaidėjais išrinkti šiaulietė Lina Aglinskaitė ir kaunietis Vytenis Jasikevičius.

Tritaškių metimų konkursus laimėjo Šiaulių universiteto (ŠU) atstovė L.Aglinskaitė (finale 11:8 nugalėjo Vilniaus pedagoginio universiteto – VPU – auklėtinę Ievą Tulevičiūtę) bei Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentas Povilas Šakinis (12:11 pranoko Kauno kolegijos – KK – krepšininką Sigitą Adamkevičių).

„Oro karaliumi” tapo KK žaidėjas Paulius Parachomikas, nukonkuravęs Mantą Kalnietį iš VDU ir Darių Kalnutį iš Kauno technologijos universiteto (KTU).

L.Aglinskaitė, P.Šakinis ir P.Parachomikas, be kita ko, apdovanoti bendrovės „Mūsų laikas” piniginiais prizais (po 1000 litų).

Komandų metimų į krepšį konkursą laimėjo ŠU duetas Ugnė Motuzaitė ir Donatas Orelik – jie per vieną minutę pelnė 14 taškų. Taiklūs Jūratės Staskonytės baudų metimai ir Artūro Demidovo tritaškiai pelnė Vilniaus universitetui (VU) antrąją vietą (13 tšk.). Trečiąją vietą pasidalijo VDU studentai Vaida Šarkanaitė ir P.Šakinis bei Klaipėdos universiteto (KU) atstovai Vitalija Gudaitė ir Julius Žurna (po 12 tšk.).

Komandų estafečių konkurse pirmąsias vietas iškovojo VDU ir KU atstovai.

Merginų grupėje pirmąją vietą iškovojo VDU studentės Laura Celešiūtė, Ugnė Čekavičiūtė ir Eglė Žibinskaitė – jų metimai pasiekė tikslą per 19 sekundžių. KTU krepšininkės Goda Mankutė, Šarūnė Džiugelytė ir Inga Lukošiūtė tai padarė per 30 sekundžių ir turėjo tenkintis antrąja vieta. Trečioji vieta atiteko Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) merginoms: Birutė Račaitė, Toma Bikniūtė ir Julija Šarkauskaitė metimus pataikė per 45 sekundes.

Vaikinų grupėje sėkmė lydėjo klaipėdiečius Žilviną Jašinską, J.Žurną ir Evaldą Jurkų (30 sek.). Antroji vieta atiteko Vilniaus kolegijos (VK) komandai, kuri konkurso užduotį įvykdė per 33 sekundes, o trečiąja vieta džiaugėsi VU (36 sek.).

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , .