Karališka Marijos Antuanetės puota

Stilingos kostiuminės dramos „Marija Antuanetė“ pristatymas Kanuose išsiskyrė prabanga ir nustebino net patyrusius vakarėlių liūtus. Leidinio „The Hollywood Reporter“ ekspertai nepagailėjo įspūdingam banketui paties aukščiausio įvertinimo (5-ios „Martini“ taurės), kokio negavo nė vienas 2006-ųjų gegužę Prancūzijos Rivjeroje vykęs vakarėlis. Holivudo kino kompanija „Sony“ 40 mln. JAV dolerių kainavusio filmo pristatymui Kanų festivalio metu išleido net 900 tūkst. eurų ir pakvietė daugiausiai garbingų svečių.

Po sklandžiai praėjusio premjerinio seanso režisierę Sofia Coppola, aktorę Kirsten Dunst ir visą kūrybinę grupę sveikino pagrindinis konkurentas Pedro Almodovaras su žaviaja mūza Penelope Cruz, režisieriai Sidney Pollackas, Francois Ozonas, Timas Burtonas, Michelis Gondry, aktorės Sharon Stone, Ludivine Sagnier, Michelle Yeoh ir Faye Dunaway, grupės REM vokalistas Mike’as Stipe’as, seksualioji TV laidų vedėja Kelly Brook, komikas Robinas Williamsas ir dviratininkas Lance’as Armstrongas. Trumpam į linksmybių sūkurį įsisuko visa žiuri komisija, bet ilgiausiai užsibuvo tik Timas Rothas, kuris lyg tyčia finalinėje spaudos konferencijoje ypatingai gyrė „Mariją Antuanetę“ ir apgailestavo, kad šiam filmui pritrūko prizo.

Karališkas vakarėlis vyko tiesiog už pagrindinių festivalio rūmų esančiame paplūdimyje, kuriame iš rožinės spalvos palapinių buvo įrengti XVIII amžiaus stiliaus rūmai. Svečiai buvo vaišinami delikatesais su jūros gėrybėmis (mini vėžiukai, austrės su mėtų želė), desertais su braškėmis ir spanguolėmis, rožinės spalvos šampanu, braškinio jogurto gėrimu ir daugybe kitokių skanėstų. Vienu iš egzotiškiausių ir originaliausių patiekalų buvo šokoladinis fontanas, į kurį rankų pirštus dažnai merkė beveik visi smalyžiai.

Rožinė spalva dominavo absoliučiai visur. Netgi režisierės tėtis Francisas Fordas Coppola užsidėjo rožinės spalvos marškiniais, o mama Eleonor Coppola pasipuošė raudonos spalvos suknele. Apie 21 val. 30 min. prasidėjęs šou trumpam nutrūko lygiai vidurnaktį, kai niekuomet nemiegančių Kanų dangų papuošė magiško grožio fejerverkas, kuris tęsėsi ne mažiau 10 minučių. Tuoj po to DJ’us vėl paleido muziką iš filmo garso takelio ir šokiai tęsėsi net iki 6 val. ryto.

Šiek tiek išsitepusi šokoladu įspūdingą juodos spalvos suknelę 35-erių metų Sofia Coppola atrodė labai laiminga ir nesitraukė nuo prancūzų roko grupės „Phoenix“ lyderio Thomaso Marso. Būtent šios puotos metu įsimylėjeliai artimiausiems draugams pirmą kartą prasitarė apie būsimą Coppola šeimos klano pagausėjimo. Praėjus dvejoms dienoms po Kanų festivalio filmų „Pasiklydę vertime“ ir „Jaunosios savižudės“ kūrėja jau viešai džiaugėsi nėštumu, o lapkričio 28-ąją pagimdė dukrelę, kuriai kartu su prancūzų kilmės dainininku suteikė Romy vardą.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Kinas su žyma , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.