Kuriamas pirmasis Minedo dainos vaizdo klipas

Praėjusį šeštadienį dainininką Minedą buvo galima išvysti elektriniu paspirtuku važinėjantį Vilniaus gatvėmis. „Jaunuoliai klausinėjo, kokiai laidai aš filmuojuosi. Kai sužinojo, kad tai – dainos „Tegul sudegs“ vaizdo klipo bandomieji filmavimai, labai susidomėjo“, – užsukęs į „Vakarų ekspreso“ redakciją pasakojo dainininkas.

Kokia leidybinė firma prodiusuos Minedo dainos vaizdo klipą, kol kas neatskleidžiama. Tačiau dainininkas prasitarė, jog režisuoti darbus filmavimo aikštelėje ėmėsi Hokšila.

„Hokšilos asmeniškai nepažįstu, todėl kai man pranešė, kad dainos „Tegul sudegs“ vaizdo klipą režisuos būtent jis, nustebau. Atvirai kalbant, jo „multikai“ man – ne prie širdies. Bet manau, kad po filmavimo tapsime gerais draugais“, – kalbėjo Minedas, kurio teigimu, vaizdo klipą sukti ketinama pradėti gruodžio 10 dieną.

Ką Minedo gerbėjai išvys šiame vaizdo klipe, nežino ir pats dainininkas. Viską sprendžia leidybinė firma. Tiesa, dainos vaizdo klipu besirūpinantiems prodiuseriams vaikinas pasiūlė keletą idėjų.

„Noriu tokio vaizdo klipo, kuris atspindėtų dainos žodžius: „Tegul sudegs viskas, kas dega/ Tegul sutirps viskas, kas tirpsta…“ Pasiūliau siužetą filmuoti ant Baltojo tilto – Minedas eina, o tiltas dega (čia jau reikėtų pasitelkti kompiuterinę grafiką). Arba, galima filmuoti prie sugriuvusio pastato, nes dainoje yra ir tokie žodžiai: „Tegul sugrius viskas, kas griūva…“

Minedas taip pat norėtų, kad vaizdo klipe šmėsteltų ir mergina. „Deja, būsiu vienas. Mano žodis darant šį darbą – paskutinis, todėl negaliu atsakyti, ar bus įgyvendintos mano pasiūlytos idėjos.“

Būsimą vaizdo klipą dainininkas vadina vilnietišku. „Kodėl? Todėl, kad jis filmuojamas Vilniuje, o man norėtųsi, kad jis būtų kuriamas čia, Klaipėdoje, kad būtų jūra, išplaukiantys laivai…“

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Įvairenybės su žyma , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

6 komentarai į "Kuriamas pirmasis Minedo dainos vaizdo klipas"

 1. Barbea

  As manau minedas nera jauw toks super staras… 😕 Na bet mes su mama is jo dajnu zwengeam 😀

 2. Gretutea

  tik neleiskit jam dalyvaut eurovizijoj!!! geda visai lietuvai

 3. baube

  Zjb pacanas tas minedas…
  Daug zvengo sukelia 😯 😡

 4. juste

  minedas viai kol 😀

 5. Gerbeja

  Jis visai cool 😛

 6. max.ervis

  man jau nusibodo,as parduodu gumines leles,tai minedas buna pas mane 10 kartu per savaite,ka jis su jom daro.Bet sklando ganda kad jos nuo minedo bega!!!
  😀 🙂 😉 😛 😮

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.