Šeštaklasio skriaudikas sugrįžo su šutve

Klaipėdos „Aukuro“ vidurinės mokyklos siaubu tapęs septintokas ir toliau nepalieka ramybėje dvejais metais už save jaunesnio šeštaklasio, kurį prieš keletą savaičių buvo sumušęs.

Po „Vakarų ekspreso“ aprašyto incidento 14-mečiui Arnui, vaikų globos namų „Smiltelė“ auklėtiniui, skirtas individualus mokymas namuose. Tačiau mokiniai skundžiasi, kad šią savaitę prie mokyklos pasirodęs paauglys grasino „sutvarkysiąs“ kartą jau nuskriaustą dvylikametį Gytį.

„Prieš keletą dienų atėjęs į mokyklą Arnas paklausė, kada mums baigiasi pamokos. Sakė, kad palauks Gyčio su savo draugų gauja. Pamelavome, kad bus šešios pamokos, nors iš tikrųjų turėjo būti penkios“, – pasakojo vienas Gyčio bendraklasis.

Dar vykstant pamokoms vaikai pastebėjo prie mokyklos stoviniuojančią šutvę. Paaugliai rankose turėjo lazdas. Tarp jų buvo ir Arnas.

Todėl pasibaigus pamokoms bendraklasiai nutarė palydėti Gytį iki namo vežančio autobuso. Dvylikametį lydėjo ne tik būrys jo bendraklasių, bet ir viena pedagogė.

„Aukuro“ vidurinės mokyklos direktorei Lygijai Virkšienei tai buvo naujiena. Vadovė sakė girdėjusi tik tiek, kad bendraklasiai nutarė palydėti berniuką, nes jo skriaudikas buvo pastebėtas prie mokyklos. L. Virkšienei atrodė nelabai tikėtina, kad Arnas su draugais buvo apsiginklavę lazdomis.

Vis dėlto direktorė patikino, kad situacija kontroliuojama. „Mes budime, stebime, ir esame pasiryžę savo vaikus apginti“, – teigė ji.

L. Virkšienės žiniomis, nevaldomo pykčio proveržiais, smurtu ir pinigų reketavimu iš mokinių pagarsėjusio „Smiltelės“ globotinio psichiką vertins medikai. Svarstoma galimybė apgyvendinti Arną specialiuosiuose vaikų auklėjimo ir globos namuose. Tačiau šis biurokratinis procesas, anot direktorės, gali ilgai užtrukti.

Priminsime, kad septintos klasės mokinys Arnas šeštaklasį Gytį užpuolė mokykloje per pertrauką. Pastarasis neva jį apspjovęs, todėl Arnas paleido į darbą kumščius, o kiek vėliau vienoje iš klasių talžė Gytį ir kėde. 12-mečiui iš nosies pasileido kraujas, sumuštas veidas, ranka ir koja.

Negana to, po kiek laiko Arnas pastebėtas laukiantis Gyčio prie mokyklos. 14-metis turėjo didelę lazdą, tačiau ja pasinaudoti nesuspėjo – ją atėmė mokyklos darbuotojai. Sumušto berniuko motina dėl incidento parašė pareiškimą policijai.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

11 komentarų į "Šeštaklasio skriaudikas sugrįžo su šutve"

 1. GothWorld

  Siauwbas 🙄

 2. zzz... :>~
 3. www.delfi.lt

  tiesiok neįtikėtina kiek gali būti tiek neapykantos 👿

 4. ji

  reiketu padaryti savo teisma, gerai pakratytu koks vyras ta siaubuna tai butu tvarka

 5. Nijole

  As manau,jei koks nors museika sumustu pvz.mero ar kokio nors seimuno vaika tada mes priimtumem atitinkancius istatymus, o dabar?……

 6. Eugenijus

  reikia i seima rinkti kitus……….. kurie sugebes priimti reikiamus istatymus ir paskirs normalius ministrus…….. 😉

 7. Vytas

  Musu visu ateitis 😥

 8. Gizzmo

  Del ateities,cia labai gerai pasakyta.
  O siaip tokioje situacijoje pedagogu rankos yra suristos.Malalietkos dabar labai gerai zino savo teises,bet deje pamirsta apie pareigas ir jiems nelabaikas skuba apie jas priminti.
  Nors siame variante,vargiai ar tai padetu.Cia iskastas karo ir kersto kirvis.
  O padeti gali ,nebent bendraamziai adbaladotu kaip dievas vezli(laudiskai nuleistu),gal tada suprastu,kad yra kazkokios ribos ,kuriu perzengti nevelia,o jei perzengei-reikia sumoketi.

 9. Aiste

  nu ir psicha prieme i ta shule.jeigu as buciau tos mokyklos direktore tai jis jau seniausiai butu gatvej 😡 😕 👿 😥 🙁 😉

 10. olo

  😳 SIURPU NET PAGALWOJUS

 11. Haidė

  Dabar kaltinam mušeiką. O kur buvo žiūrėta anksčiau. Jug mušeika jis pasidarė ne per vieną minutę. O ko jam buvo neduota? Kur jo ankstyvoji socializacija, ką jis galėjo gauti iš vaikų globos namų auklėtojų? Jug viena auklėtoja negali atstoti mamos, šeimos ir teikiamų socializacijos pagrindų. Manau, kad tokių įvykių bus gausu, nes jau labai mes užsiėmę, darbame dvejose darbovietese, vaikai ugdosi patys. Ir turime rezultatus. Reiktų pirma savame darže apsitvarkyti, o po to reikalauti, kad ir kitas apsitvarkytų. Gal tada ir sumažės tokių baisių įvykių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.