Andriaus Tapino „Amerika nematytoji“

Pirmadieniais Lietuvos televizija pradeda rodyti Andriaus Tapino parengtą penkių laidų ciklą „Amerika nematytoji“. Neseniai lankęsis JAV A.Tapinas pervažiavo šią šalį nuo rytų iki vakarų ir įamžino penkias dešimtis interviu. Apie sutiktus žmones ir pasakojama cikle: visų pirma, apie Amerikos lietuvius ir lietuvius Amerikoje, kurių, pasirodo, galima sutikti atokiausiuose kampeliuose.

Vieni jų Amerikoje rado pinigus, kitiems čia sudužo viltys. Laidose pamatysime pasakojimus ne tik apie verslininkus, bet ir apie kunigus, aktorius, chirurgus, mokytojus, sunkvežimių vairuotojus. Apie save ir gyvenimą kalbės multimilijonieriai, kapinių prižiūrėtojai, chemikai, vienuoliai, pianistai, studentai, stogdengiai.

Kiekviena laida turės atskirą temą – skirtingų Amerikos lietuvių kartų santykiai, lietuvybės išsaugojimo problemos, dvasinis ir bendruomeninis gyvenimas, naujieji lietuviai Amerikoje – ir vieną arba dvi istorijas apie konkrečius žmones – Denveryje gyvenančią amerikiečio ir lietuvės šeimą, Los Andžele veikiantį lietuvišką teatrą, Palm Springse žvaigždes gražinantį chirurgą, kartu su Tomu Kruzu Holivude vaidinantį lietuvį aktorių.

Konfliktai, šokiruojantys pasisakymai, objektyvus požiūris į problemas, ašaros ir atvirumo akimirkos – visai tai „Amerikoje nematytoje“ žada ciklo vedėjas Andrius Tapinas.

Virginija Bunevičiūtė

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.