Pirmoji „Atleto” pergalė

Lietuvos bei Baltijos krepšinio lygų autsaideriai Kauno „Atleto” krepšininkai iškovojo pirmąją sezono pergalę, į kurią komandą atvedė ekipos veteranas 38 metų gynėjas Darius Lukminas. Barselonos ir Atlantos olimpinių žaidynių bronzos medalių laimėtojas „Atletui” pelnė 32 taškus ir buvo pagrindinis pergalės 94:79 prieš Algirdo Brazio treniruojamus Tartu „Rock” krepšininkus kalvis.

Įpusėjus mačui estai dar pirmavo (40:39), tačiau po ilgosios pertraukos aikštėje dominuoti ėmė šeimininkai. Jie puspenktos minutės neleido varžovams pelnyti nė taško, patys įmetė 10, ir atitrūko – 49:40.

Po Vallo Allingu dėjimo „Rock” ekipos viltys dar buvo besugrįžtančios – 50:57, tačiau labiau sumažinti skirtumo svečiams nebepavyko.

Iškovoję pirmąją pergalę kauniečiai pakilo iš SEB BBL B grupės turnyro lentelės apačios. Aplenkę nė vieno mačo per trejas rungtynes nelaimėjusius „Panevėžio” krepšininkus jie paliko į šeštąją vietą. „Rock” ekipa, pralaimėjusi trečią kartą per penkerias rungtynes išliko ketvirtojoje turnyro lentelės vietoje.

ATLETAS – ROCK 94:79 (21:20, 18:20, 27:14, 28:25).

Lukminas 32 (7 rez.p.), Dabkus 18 (9 atk.k.), Simonavičius 15, Dimavičius 13, Juknevičius 13, Čižikas 2, Trakimas 1 (Kriaučiūnas).