Rinktinę retina traumos

Edinburgo „Hearts“ futbolo klubo puolėjas Edgaras Jankauskas vėl negalės padėti Lietuvos rinktinei, spalio 7 dieną Europos čempionato atrankos rungtynes žaisiančiai Farerų salose

Dėl įplyšusio kojos raumens Jankauskas negalėjo atstovauti šalies nacionalinei komandai ir per pirmąsias dvejas 2008 metų Europos čempionato atrankos varžybas su Italijos ir Škotijos rinktinėmis.

Rinktinės vyriausiasis treneris Algimantas Liubinskas po trumpos pertraukos į komandą vėl kvietė puolėją Tomą Radzinevičių, įsitvirtinusį „Kladno“ klubo gretose. Tačiau pastarąjį Čekijos čempionato turą Radzinevičius patyrė traumą, todėl papildomai į rinktinę įtrauktas Vilniaus „Žalgirio“ atstovas Tadas Labukas.

Radzinevičius kojos raumens traumą gavo per varžybas su Olomouco „Sigma“. Šių rungtynių 13-ą minutę lietuvis neįmušė 11 metrų baudinio, kuris buvo skirtas už pražangą prieš jį. Tačiau 37-ą minutę Radzinevičius varžovų vartininką „nuginklavo“ smūgiu galva.

Šis sezonas dėl čiurnos traumos jau baigtas „Kauno“ vartų sargui Mindaugui Malinauskui, kuris buvo pagrindinio rinktinės vartininko Žydrūno Karčemarsko (Maskvos „Dinamo“) dubleris. Į rinktinę pakviesti du nauji vartininkai – Saulius Klevinskas (Marijampolės „Sūduva“) ir Ernestas Šetkus (Vilniaus „Žalgiris“).

Pirmadienį Vilniuje prasidėsiančioje rinktinės treniruočių stovykloje dalyvaus 23 futbolininkai.

Lietuvos rinktinė 2008 metų Europos čempionato B grupės varžybas Neapolyje pradėjo lygiosiomis 1:1 su pasaulio čempionais italais, bet paskui Kaune 1:2 nusileido Škotijos reprezentantams. Farerų salų komanda abejas starto varžybas pralaimėjo vienodu rezultatu 0:6 – pradžioje namie Gruzijos komandai, o paskui išvykoje škotams.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.