Iš kelių metrų aukščio kritęs konteineris kliudė darbininką

Ir ši savaitė Kaune pradėta nelaimingu atsitikimu darbo vietoje.

Ankstų pirmadienio rytą R.Kalantos gatvėje esančioje UAB „Silbeta“ (buvęs „Bitukas“) iš maždaug pusketvirto metro aukščio ant darbininko užkrito metalinis konteineris.

Pasak bendrovės direktoriaus Juozo Kutkaičio, nelaimė įvyko gamybos ceche, šeštą ryto darbą pradėjusiai pamainai dirbant dar tik antrą valandą.

„Tiesiog nelemtas aplinkybių sutapimas, – teigė pašnekovas. – Ir nukentėjusysis atsidūrė tuo metu ten, kur neturėjo būti, ir keliamas konteineris pagal viską buvo neteisingai užkabintas“.

Vienintelė laiminga aplinkybė – konteineris buvo tuščias, o ne su kalkių smėlio mišiniu. Be to, darbininkas dėvėjo šalmą, kuris smūgio metu pasislinko ir ne iki galo atliko savo funkciją. Laimė, atrodo spėjo sureaguoti į pavojų ir pats nelaimėlis: konteineris jį kliudė šonu.

46-erių metų nukentėjusysis greitosios skubiai išvežtas į Kauno medicinos universiteto klinikas. Bendradarbių duomenimis, jam diagnozuota galvos bei kojų traumos. Galvą teko siūti.

Bendrovės direktorius neslėpė, kad yra įsitikinęs, jog nelaimės aplinkybių tyrimo be policijos imsis ir Valstybinė darbo inspekcija, atliekanti savąjį tyrimą tik sunkių bei mirtinų sužalojimų atvejais.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.