Saulius Ališauskas Paris-Dakar ralyje dviračiais

Šį rudenį 30 dviratininkų pirmą kartą įveiks Paris – Dakar lenktynių trasą dviračiais. Ekstremaliame 7000 kilometrų ralyje dalyvauja Hawaii Express komandos nariai: lietuvis Saulius Ališauskas, latvis Roberts Draugs bei estai Margus Püvi ir Priit Salumäe.

Startas buvo duotas rugsėjo 10 d. ir jeigu viskas bus gerai, po 69 dienų dviratininkai finišuos Senegalo sostinėje – Dakare. Žygis per Prancūziją, Andorą, Ispaniją, Maroką, Mauritaniją ir Senegalą yra padalintas į 58 etapus. Kaip visada – sunkiausi etapai bus per dykumą – laukiama iki 40 laipsnių karščio. Per dieną reikės minti vidutiniškiai 120 km. Ilgiausias etapas 188 kilometrai.

Latvis Roberts Draugs ir lietuvis Saulius Ališauskas važiuoja kaip viena Hawaii Express komanda. Europoje Roberts užtruks 29 dienas. Pietų Ispanijoje, Afrikos etapui, jį pakeis lietuvis Saulius Ališauskas. Būtent šiame sudėtingame Afrikos važiavime Saulius išbandys savo jėgas ir dviratį.

Paris – Dakar ralis prasidėjo 1979 metais. Tai žinomiausios ir sunkiausios motociklų, automobilių ir sunkvežimių varžybos. Lietuviai yra baigę ralį automobiliu, 2005 metais 2 estai (Taivo Luik ir Andres Rätsep) baigė varžybas motociklais.

Šių metų dviračių ralyje dalyvauja apie 30 dviratininkų iš: Australijos, Kanados, Anglijos, Olandijos, Švedijos, Danijos, Suomijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Visų pabaltijo šalių dviratinkų dalyvavimą remia Hawaii Express.

Hawaii Express komandos dviratinkai važiuoja Estijoje pagamintais dviračiais Classic kurie jau buvo išbandyti Survival Cycling metu 2001m. ir 2006 m. važiuojant iš Vilniaus į Poliarinį ratą.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Laisvalaikis su žyma , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.