M.Materazzi prancūzui Z.Zidane’ui leptelėjo: „Labiau norėčiau tavo sesers“

Italijos futbolo rinktinės žaidėjas Marco Materazzi pagaliau prisipažino už ką per Pasaulio futbolo čempionato finalą nusipelnė Prancūzijos komandos lyderio Zinedine’o Zidane’o smūgio galva į krūtinę.

M.Materazzi laikraščiui „Gazzetta dello Sport“ tvirtino, jog prancūzą įžeidė lepteldamas apie jo seserį.

„Aš tempiau jo marškinėlius, todėl jis man pasakė: „Jeigu taip nori mano marškinėlių, aš juos tau po to atiduosiu“. Aš atsakiau, kad labiau norėčiau jo sesers“, – apie įsimintiniausią pasaulio futbolo čempionato finalo momentą pasakojo italas. Futbolininkas pridūrė: „Taip kalbėti nėra labai gražu, pripažįstu tai. Bet daugybė žaidėjų pasako daug blogesnių dalykų. Aš net nežinojau, kad jis turi seserį.“

Už incidentą FIFA M.Materazzi nubaudė diskvalifikacija dvejoms rungtynėms, o Z.Zidane’ą – trejoms rungtynėms ir pinigine bauda.

Z.Zidane’as po pasaulio futbolo čempionato finalo pasitraukė iš didžiojo futbolo, tačiau niekada tiksliai nepasakė, kuo jį įžeidė Italijos žaidėjas, ir atsisakė jo atsiprašyti. Jis tik prisipažino, kad M.Materazzi žodžiai buvo „labai asmeniški“ ir buvo nukreipti į jo seserį ir motiną.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.