Jūros šventės 2005 m. renginių programa

Liepos 21 diena – ketvirtadienis

14.00 – Lietuvos jūrų muziejus

Lietuvos jūrininkų pagerbimas ceremonija

15.00 – Smiltynė, Jūrų muziejus – vidutiniame žvejybos traleryje „Dubingiai“

Klaipėdiečio jūrininko Savelijaus Golubevo fotografijų parodos „Toli nuo kranto“ atidarymas

17.30 Klaipėdos galerija (Bažnyčių g. 4 / Daržų g. 10)

Respublikinio meninio projekto – parodos „Vėduoklė“ atidarymas

18.00 – Kruizinių laivų terminalas

NORD/LB Baltic Sprint cup 2005 regatos etapo Ryga – Klaipėda apdovanojimo ceremonija, džiazo muzikos koncertas

Liepos 22 diena – penktadienis

10.00 – 20.00 Danės upė nuo Pilies tilto link restorano „Memelis“

Mažųjų laivų paroda „Baltic Boat Show“

11.00 – Melnragės paplūdimys

Paplūdimio tinklinio turnyras

12.00 – Aikštė prie Lietuvos telekomo

Tautodailės dirbinų mugės atidarymas

14.00 – Burlaivis „Meridianas“ – Suomijos ambasados organizuojamas renginys

„Meridianas“ – Klaipėdos sąsaja su Suomija“

16.00 – Laikrodžių muziejus

Laiko ir erdvės matavimo prietaisų parodos „Tarp vandenų ir dangaus“ atidarymas

17.00 – Nuo prekybos centro „BIG“ iki Lietuvininkų aikštės

Kabrioletų paradas

18.00 – Atgimimo aikštė – AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“ (KLASCO) dovana Jūros šventei 2005

Jūros šventės 2005 atidarymo ceremonija

18.00 – Etnografinė žvejo sodyba Smiltynėje

Vakaras – koncertas „Vėjai ir milžinai“

18.00 – Klaipėdos dailės parodų rūmai – Baroti galerija

Sigito Staniūno (Vilnius) naujausių tapybos darbų parodos atidarymas

18.30 – Tiltų gatvė – UAB „Agrovet“ dovana Jūros šventei 2005

Tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Šermukšnis“ – Mažasis karnavalas

18.30 – Piliavietė – Pilies bokštas ir galerijos – šiuolaikinio meno festivalis „PLartFORMA“

Festivalio atidarymas

19.00 – Aikštė prie burlaivio „Meridianas“
Švyturio šalies atidarymo ceremonija ir E. Kučinsko koncertas

19.00 – Kultūrų komunikacijų centro kiemelis (Bažnyčių g.4/Daržų g.10)

Romantiškų eilėraščių apie meilę ir jūrą vakaras „Trys uostai“ – dalyvauja Klaipėdos, Liepojos ir Karaliaučiaus poetai

19.15 – Piliavietė – Cechas – šiuolaikinio meno festivalis „PLartFORMA“
Spektaklis „Arabiška naktis“. Rež.: Cezaris Graužinis. Pristato: Teatro ir kino informacijos ir edukacijos centras, Cezario grupė

19.30 – Tiltų gatvė – Tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Šermukšnis“

Teatralizuota akcija „Žuvų turgus“

20.00 – Kruizinių laivų terminalas – Šventės globėjo VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos dovana Jūros šventei 2005

Roko ir populiarios muzikos koncertas „Buriuok in rock“

20.00 – Paveikslų galerija – kamerinis poezijos ir muzikos koncertas

„Nuo jūros link regėjimų jūros“

20.00 – Atgimimo aikštė – Kaimiškos muzikos vakaronė

„Prie jūrelių prie marelių“

20.00 – Laikrodžių muziejaus kiemelis

Jūrininkų vakaras „Pasimatymas kiemelyje“

20.00 –Lietuvininkų aikštė – AB „Lietuvos telekomas“ dovana Jūros šventei 2005

Jaunimo zona „Keliame bangas“

20.00 – Tiltų gatvė 13 – Scena priešais barą „Europa“, Tiltų g. 13 – Tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Šermukšnis“

Teatro „Clown Ante In Hux Flux“(Bromma, Švedija) vaidinimas „Hux Flux“

20.00 – Teatro aikštė – Klaipėdos miesto savivaldybės ir „Limarko“ grupės įmonių dovana Jūros šventei 2005

Festivalio „Baltic sail“ šalių dalyvių atlikėjų koncertas „Buriuok į Klaipėdą“

21.00 – Tiltų gatvė 13 – Scena priešais barą „Europa“, Tiltų g. 13 – Tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Šermukšnis“

Teatro „Comedia Gillet“ (Stokholmas, Švedija) vaidinimass „Pesten“

21.00 – Kultūrų komunikacijų centro kiemelis (Bažnyčių g.4/Daržų g.10)

Grupės „Cechas“ koncertas (lengvas rokas, rokenrolai, bliuzai, šokių muzika)

21.00 – Piliavietė arba Tabako fabriko angaras – šiuolaikinio meno festivalis „PLartFORMA“
Šiuolaikinio šokio programa. Jungtinis Lietuvos choreografų vakaras. Pristato: Lietuvos šokio informacijos centras.

22.00 – Tiltų gatvė 13 – Scena priešais barą „Europa“, Tiltų g. 13 – Tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Šermukšnis“

Mados ir šokio teatro ir Riterių klubo „Baltiiskij voron“ (Kaliningradas,Rusija) vaidinimas „Ugnies paukštė“

22.30 – Piliavietės teritorija – šiuolaikinio meno festivalis „PLartFORMA“
Džiazo vakaras. Biggi Vinkeloe (saksofonas ir fleita) ir Donald Robinson (perkusija) (Švedija)

23.00 – Senamiestis – Banko „Snoras“ dovana Jūros šventei 2005

Šventinis fejerverkas

23.00 Teatro aikštė – Radijo stoties „Vox maris“ ir „Pramogų banko“ dovana Jūros šventei 2005 – koncertas

„Sėkmės ir šventės uostas“

Liepos 23 diena – šeštadienis

6.00 – 9.00 – Smiltynė, ties Kurhauzu

Meškeriojimas

10.00 – 20.00 Danės upė nuo Pilies tilto link restorano „Memelis“

Mažųjų laivų paroda „Baltic Boat Show“

10.00 – Teniso kortai (Donelaičio g. 6A)

Teniso turnyras

10.00 – H. Manto g., ties kino teatru „Žemaitija“

Gatvės krepšinis (3×3) turnyras „Neptūno zona“

11.00 – Laikrodžių muziejaus kiemelis (Liepų 12)

Varpų muzikos koncertas

11.00 – 21.00 –Etnografinė žvejo sodyba Smiltynėje – Etnografinis festivalis „Žuvys išgalvojo giesmes“
Žvejiškų patiekalų diena: tradicinių žuvies valgių skanavimas.

11.00 – Kuršių marios ties Jachtklubu

Sportinių jachtų buriavimo regata

11.00 – Melnragės paplūdimys

Paplūdimio tinklinio turnyras

11.00 – Smiltynės paplūdimys

Paplūdimio futbolo turnyras

11.00 – Danės upė ties Biržos tiltu

Irklavimo regata „Jūros šventė 2005“ Lenktynės irklinėmis valtimis

12.00 – Smiltynės paplūdimys

Paplūdimio regbio turnyras

12.00 – Baltijos jūra

Vainikų žuvusiems jūroje nuleidimo ceremonija

12.00 – Kruizinių laivų terminalas – Šventės globėjo VĮ Klaipėdos jūrų uosto direkcijos dovana Jūros šventei 2005

Tarptautinis vaikų dainos festivalis „Dainų burė“

12.00 – Teatro aikštė

Vyrų vokalinio ansamblio „Breitling“ (Vokietija – Rostock) koncertas

12.00 – Atgimimo aikštė – Klaipėdos nevyriausybinių organizacijų meno kolektyvų koncertas

„Jūrai ir miestui“

12.00 – Burlaivio „Meridianas“ denis

Tarptautinės rankų lenkimo varžybos „Bocmano ranka“

13.00 – Smiltynė. Startas – nuo moterų paplūdimio, finišas – ties Gelbėjimo stotimi

Jūrmylės (1852 m) plaukimas jūroje (Dalyvių registracija nuo 12:00 iki

12:45 val. prie Gelbėjimo stoties)

13.00 – 21.00 – Tiltų gatvė – Tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Šermukšnis“

Viduramžių ir japonų stiliaus kirpyklos „Po Tiltų gatvės abažūrais“

14.00 – Danės upė, ties Irklavimo baze (Pylimo g. 6)

Baidarių ir kanojų irklavimo varžybos

14.00 – Tiltų gatvė 13 (scena) – Tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Šermukšnis“

Vaikų šou studija „Tamesa“ – Programa“Jūrų balerinos ir mažieji amatininkai“

14.00 – Smiltynės paplūdimys

Parodomieji parašiutininkų šuoliai

14.00 – 18.00 – Piliavietės teritorija – aikštelė prie Pilies muziejaus

Senovinių automobilių paroda

15.00 – Scena priešais barą „Europa“ (Tiltų gatvė 13) – Tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Šermukšnis“
Grupės „Rugiagėlių berniukai“ koncertas „Kad jūreiviu būčiau…“

15.00 – Tiltų gatvė – Tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Šermukšnis“

Judanti programa – Jaunimo teatro „Be durų“ Šokio spektaklis „Liūtas ir brangakmenis“

15.30 – Kruizinių laivų terminalas

Kuršių krovininio kelioninio laivo statybos pradžia

(istorinio burlaivio statyba – simbolinis pirmosios vinies įkalimas, palydimas patrankos salve)

16.00 – Scena priešais barą „Europa“ (Tiltų gatvė 13) – Tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Šermukšnis“

Teatro“Clow Ante In Hux Flux“ (Bromma, Švedija) vaidinimas „Hux Flux“

16.00 – Kultūrų komunikacijų centro kiemelis (Bažnyčių g.4/Daržų g.10)

Retro trio „Aidas“ koncertas

17.00 – Scena priešais barą „Europa“ (Tiltų gatvė 13) – Tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Šermukšnis“

Teatro trupės “ Laumasta“ (Tempera,Suomija) programa

17.00 – Etnografinė žvejo sodyba Smiltynėje – Etnografinis festivalis „Žuvys išgalvojo giesmes“ Teatralizuotas koncertas
„Vėjai ir milžinai“. Dalyvauja folkloro ansambliai „Kuršių ainiai“, „Raskila“, „Verdainė“, „Velnio tuzinas“

18.00 – Scena priešais barą „Europa“ (Tiltų gatvė 13) – Tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Šermukšnis“

Teatro „Comedia Gillet“(Stokholmas, Švedija) spektaklis „Zack šou“

18.00 – Tiltų gatvė – Tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Šermukšnis“

Judanti programa – Pantomimos teatras „A“ – Gatvės teatro spektaklis „Iškasenos“

18.00 – Piliavietės teritorija – cechas –

šiuolaikinio meno festivalis „PLartFORMA“

Spektaklis „Pasikėsinimai į ją“. Rež.: Cezaris Graužinis. Pristato: Teatro ir kino informacijos ir edukacijos centras, Cezario grupė

18.00 val. – Smiltynė – Delfinariumas

Vandens koncertas-spektaklis „Gyvybės ratas“

19.00 – Scena priešais barą „Europa“ (Tiltų gatvė 13) – Tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Šermukšnis“

„Keistuolių teatro“ (Vilnius, Lietuva) teatralizuotas koncertas „Nuo aušros iki sutemų“

19.00 – Piliavietė arba Tabako fabriko angaras – šiuolaikinio meno festivalis „PLartFORMA“
Šiuolaikinio šokio programa (Roterdamo Šokio Akademija (Olandija)).

19.00 – Etnografinė žvejo sodyba Smiltynėje

Etnografinio festivalio „Žuvys išgalvojo giesmes“ dalyvių vakaronė

20.00 – Kultūrų komunikacijų centro kiemelis (Bažnyčių g.4/Daržų g.10)

Grupės „Cechas“ koncertas (lengvas rokas, rokenrolai, bliuzai, šokių muzika)

20.00 – Laikrodžių muziejaus kiemelis – UAB „Vakarų medienos grupė“ dovana Jūros šventei 2005
D.Kontrimo džiazo kvarteto ir Klaipėdos kamerinio orkestro koncertas

20.00 – Kruizinių laivų terminalas – UAB „Omnitel“ dovana Jūros šventei 2005 – Koncertas „Lietuvos“ odė jūrai“

20.00 – Lietuvininkų aikštė – AB „Lietuvos telekomas“ dovana Jūros šventei 2005

Jaunimo zona „Keliame bangas“

20.00 – Atgimimo aikštė – AB „Klaipėdos energija“ ir UAB „Kuusakoski“ dovana Jūros šventei 2005

Country muzikos koncertas

20.00 – Teatro aikštė – Šventės mecenato UAB „Švyturys-Utenos alus“ dovana Jūros šventei 2005

Koncertas „Dainuojantis Švyturys“

21.00 – Piliavietės teritorija – šiuolaikinio meno festivalis „PLartFORMA“
Džiazo vakaras. Biggi Vinkeloe (saksofonas ir fleita) ir Donald Robinson (perkusija) (Švedija)

21.00 – Scena priešais barą „Europa“ (Tiltų gatvė 13) – Tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Šermukšnis“

Mados ir šokio teatro ir Riterių klubo „Baltiiskij voron“ (Kaliningradas,Rusija) vaidinimas „Ugnies paukštė“

22.30 – Piliavietės teritorija – šiuolaikinio meno festivalis „PLartFORMA“

Beno Šarkos monospektaklis

22.00 – 23.00 Scena priešais barą „Europa“ (Tiltų gatvė 13) – Tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Šermukšnis“

Klaipėdos lėlių teatro spektaklis „Vienintelė“

23.00 Teatro aikštė – Radijo stoties „Vox maris“ ir „Pramogų banko“ dovana Jūros šventei 2005 – koncertas

„Sėkmės ir šventės uostas“

Liepos 24 diena – sekmadienis

10.00 – 20.00 Danės upė nuo Pilies tilto link restorano „Memelis“

Mažųjų laivų paroda „Baltic Boat Show“

10.00 – Smiltynės paplūdimys

Paplūdimio regbio turnyras

10.00 – Teniso kortai (Donelaičio g. 6A)

Teniso turnyras

11.00 – Smiltynės paplūdimys

Paplūdimio futbolo turnyras

11.00 – Laikrodžių muziejaus kiemelis (Liepų 12)

Varpų muzikos koncertas

11-17 val. Etnografinė žvejo sodyba Smiltynėje – Etnografinis festivalis „Žuvys išgalvojo giesmes“

Žvejų amatų diena

12.00 – Scena priešais barą „Europa“ (Tiltų gatvė 13) – Tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Šermukšnis“

Vaikų šou studjos „Tamesa“ programa „Jaunieji jūreiviai“

12.00 – Kruizinių laivų terminalas – UAB „Lemminkainen Lietuva“ dovana Jūros šventei 2005

Vaikų meno kolektyvų koncertas „Vaikai – vaikams“

12.00 – Teatro aikštė
Parodomoji sportinė programa (sportinė aerobika, sportinė gimnastika. sportiniai šokiai, karate, kikboksas, fitnesas, kultūrizmas)

12.00 – Atgimimo aikštė

Diksilendo „DixXband“ koncertas „Teisingos muzikos dozė“

13.00 – Scena priešais barą „Europa“ (Tiltų gatvė 13) – Tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Šermukšnis“

Klaipėdos lėlių teatro spektaklis „Vištytė ir gaidelis“

14.00 – Tiltų gatvė – Tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Šermukšnis“

„Pantomimos teatras „A“ – gatvės teatro spektaklis „Iškasenos“

14.00 – Scena priešais barą „Europa“ (Tiltų gatvė 13) – Tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Šermukšnis“

Jaunimo teatro „Be durų“ spektaklis „Atsikrausto kiaulė“

15.00 – – Tiltų gatvė – Tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Šermukšnis“

Gliukų teatras – Beno Šarkos projektas „Kiaurai“

15.00 – Etnografinė žvejo sodyba Smiltynėje – Etnografinis festivalis „Žuvys išgalvojo giesmes“

Vaidinimas „Pamario žemaičių vestuvės“

17.00 – Atgimimo aikštė – UAB „Julvija“ dovana Jūros šventei 2005

Vaikų kolektyvo „Tele Bim-Bam“ koncertas – „Vaikams ir tėveliams“

18.00 val. – Smiltynė – Delfinariumas

Vandens koncertas-spektaklis „Gyvybės ratas“

18.00 val. – Piliavietė – Cechas – šiuolaikinio meno festivalis „PLartFORMA“
Teatro laboratorija. Spektaklis „Atviras ratas“. Rezisierius: Aidas Giniotis. Pristato: Menų spaustuvė.

19.00 – Kruizinių laivų terminalas

Brandenburgo jaunimo simfoninio orkestro koncertas

19:00 – Piliavietė arba Tabako fabriko angaras – šiuolaikinio meno festivalis „PLartFORMA“

Šiuolaikinio šokio programa (Roterdamo Šokio Akademija (Olandija))

20.00 – Teatro aikštė – TV „Balticum“ ir miesto dienraščio „Klaipėda“ dovana Jūros šventei 2005
Lietuvos atlikėjų ir kolektyvų koncertas (J. Šeduikytė, „Studija“ A. Mamontovas)

21.00 – Piliavietės teritorija – šiuolaikinio meno festivalis „PLartFORMA“
Trumpametražinių filmų programa „Moving North“ (Skandinavija). Pristato: NordScen ir Šiaurės šalių ministrų taryba

23.00 – Senamiestis – TV „Balticum“ ir miesto dienraščio „Klaipėda“ dovana Jūros šventei 2005

Šventinis fejerverkas

Nuolatos besitęsiantys renginiai

Liepos 20 – 27 – Piliavietė –

„Jachtklubas“

„Dvasinės pagalbos jaunimo centro surengtos fotografijų paroda „Klaipeda mūsų akimis“ (parodos atidarymas – 20d. 18.00val.)

Liepos 21-24 – Vytauto Didžiojo gimnazijoje (S. Daukanto g. 31)

Tarptautinis šachmatų turnyras

Liepos 22 – 24 – Aikštė prie Lietuvos Telekomo

12.00 – 17.00 val. – Kaimiškos muzikos kolektyvų koncertai

Liepos 22-24 – Piliavietės teritorija – šiuolaikinio meno festivalis „PLartFORMA“

Vizualiniai projektai: A. Žalpio (Kaunas), S. Dūdos (Vilnius), J. Malinausko (Klaipėda) instaliacijos ir erdviniai objektai, H. Németh ir J. Sugár (Vengrija) video instaliacijos.

Liepos 22 – rugpjūčio 12 d. – Klaipėdos dailės parodų rūmai – Baroti galerija

Sigito Staniūno (Vilnius) naujausių tapybos darbų parodos atidarymas

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Renginiai su žyma , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

6 komentarai į "Jūros šventės 2005 m. renginių programa"

  1. akix

    kiekvienais metais tas pats.Visko daug,bet nieko gero…atsibosta

  2. sigulda

    gaila,kad nera parasyta kas koncertuos,kur vyks koncertai!

  3. sigulda

    tu skaityt nemoki viskas parasyta kada vyks ir kur 😀

  4. mice

    as sutinku,kad tas pats ir tas pats kiekvienais metais 😐 programa pilna ivairiausiu renginiu, bet ner ka veikti juose… kam tiek visokiu nesamoniu visur. uztektu vieno gero koncerto su ivairiausiom grupem, kad liaudi uzvestu ir tiek.. pasitusinam 😀

  5. Welnias

    durneliai nzn kiek jums metu vakar buvau jaunimo lygoj keliame bangas lietuvininku aikstei geras buvo dj marius ivanoff mustyniu gerassss 👿

  6. ANdrelis

    kuo toliau tuo sudiniau!! duokit bent jau jaunimui organizuot o ne pensininkam po 60 metu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.