Tūkstančiams žiūrovų – laiko patikrintos dainos

Trumpas, bet įspūdingas – toks buvo pasaulinio garso dainininko Eltono Johno vizitas Lietuvoje.

Sostinės Vingio parke koncertą vakar surengęs 59 metų britas į Vilnių atvyko apie 16 valandą. Eltonas Johnas nedideliu privačiu lėktuvu atskrido iš Prancūzijos miesto Nicos, kur turi ištaigingus namus ir praleidžia didžiąją dalį laisvo laiko.

Oro uoste susirinkusių žurnalistų viltys bent trumpai pakalbinti ar nufotografuoti žvaigždę žlugo. Dainininkui išnuomotas S klasės „Mercedes“ tamsintais stiklais privažiavo prie pat lėktuvo.

Žiniasklaidos dėmesio nepageidavęs dainininkas, regis, savo atvykimo laiką ketino slėpti ir nuo šio koncerto rengėjų – pasitikti Eltono Johno į oro uostą važiavo dar koncerto išvakarėse į Vilnių atvykęs jo asmeninis vairuotojas.

Žurnalistams pavyko tik akies krašteliu dirstelėti į dainininką, kuris, išlipęs iš lėktuvo, su kažkuo ilgai kalbėjosi telefonu. Galbūt skubėjo pranešti savo partneriui, filmų kūrėjui Davidui Furnishui, kad sėkmingai nusileido Vilniuje.

Su savimi atsivežė net baldus

Su policijos palyda per 15 minučių nuo oro uosto iki Vingio parko nuvykęs muzikantas iškart patraukė ilsėtis ir ruoštis koncertui.

Jis atsisakė bendrauti netgi su koncerto rengėjais. Žvaigždė valgė atsivežtą maistą ir ilsėjosi ant atsigabentų baldų.

Už koncertą – du milijonai

Prieš renginį prie Vingio parko susidarė didžiulės transporto spūstys – pamatyti Eltono Johno pasirodymą panoro maždaug 25 tūkstančiai žiūrovų.

Tai – bene didžiausia iki šiol minia, susirinkusi į užsienio atlikėjo koncertą Lietuvoje.

Eltonas Johnas – daugiausia uždirbantis iš visų iki šiol Lietuvoje koncertavusių užsienio atlikėjų. Neoficialiomis žiniomis, jo honoraras gali siekti du milijonus litų.

Gerbėjai atvyko ir iš užsienio

Galimybe pasiklausyti žymaus atlikėjo susiviliojo nemažai melomanų iš Rusijos – Vilniaus gatvėse buvo galima sutikti būrius Eltono Johno suvenyriniais marškinėliais pasipuošusių gerbėjų, atvykusių iš Baltarusijos ir Rusijos.

„Kai tiktai leidžia galimybės ir Eltonas Johnas koncertuoja netoli Rusijos, stengiamės nepraleisti progos jį pamatyti“, – pasakojo jau ketvirtą Eltono Johno koncertą vakar stebėjęs verslininkas iš Sankt Peterburgo Artiomas Aleksejevas.

Į renginį atvykę Latvijos žiniasklaidos atstovai neslėpė, kad minioje dairysis ir savo šalies įžymybių: „Žinome, jog šis koncertas priviliojo nemažai mūsų šalies verslininkų ir politikų“.

Apsukruoliai nusvilo nagus

Pigiausi bilietai į šį renginį kainavo 99, brangiausi – tūkstantį litų.

Tiesa, prie koncerto vietos bilietų buvo galima įsigyti palyginti pigiai – per daug bilietų įsigiję perpardavinėtojai nusvilo nagus ir iš paskutiniųjų stengėsi išvengti didelių nuostolių. Tačiau pirkti niekas neskubėjo – žmonės buvo iš anksto įsigiję bilietus į savo mėgstamo atlikėjo koncertą.

Džiugino žinomais kūriniais

Ant scenos pasirodžiusį Eltoną Johną publika pasitiko susižavėjimo šūksniais. Per daugiau nei dvi valandas trukusį koncertą dainininkas su grupe pažėrė puokštę ne vieną dešimtmetį žinomų savo kūrinių ir naujų dainų.

„Bennie And the Jets“, „Philadelphia Freedom“, „Believie“ – savo pasirodymą dainininkas pradėjo garsiais kūriniais.

Eltonas Johnas į sceną išėjo vilkėdamas švarką, išmargintą rožių motyvais. Jam talkino penki muzikantai.

Praėjus vos pusvalandžiui po koncerto, dainininkas su policijos palyda išvyko į oro uostą ir išskrido į Lenkiją, kur šiandien pasirodymu Sopote pratęs savo gastroles.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Kultūra su žyma , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.