JAV krepšinio rinktinė tik po atkaklios kovos palaužė brazilus

Kinijoje, Guangzhou mieste, susitiko pasaulio krepšinio čempionatui besiruošiančios JAV ir Brazilijos rinktinės. Kovą po atkaklios kovos laimėjo JAV krepšininkai – 90:86.

Po lengvų pergalių prieš Kinijos (119:73) ir Puerto Riko (116:82 ir 114:69) komandas, JAV rinktinės krepšininkai sulaukė rimto pasipriešinimo, rašo usabasketball.com.

Nors antrajame kėlinyje amerikiečiai pirmavo 52:38, brazilai nesutriko ir, laimėję atkarpą 16:0, persvėrė rezultatą 54:52.

Po 30 minučių kovos NBA žvaigždės pirmavo tik 70:69, o iki rungtynių pabaigos likus kelioms sekundėms turėjo trapią – 3 taškų – persvarą 89:86.

Tiesa, lemiamos atakos metu Brazilijos krepšininkai suklydo, o JAV komandos pergalę baudos metimu įtvirtino Joe Johnsonas – 90:86.

Antrojo kėlinuko metu susižeidė ir į aikštę nebegrįžo vienas JAV rinktinės lyderių Carmelo Anthony. Nepaisant to, jis buvo rezultatyviausias JAV komandos gretose – 16 taškų. Kirkas Hinrichas įmetė 14, J.Johnsonas – 12, LeBronas Jamesas – 11 taškų.

Brazilijos rinktinės gretose išsiskyrė Leandro Barbosa ir Nezinho – 14 taškų. Guilherme Giovannoni pelnė 13, Alexas Garcia – 12.

Rugpjūčio 13 dieną Pietų Korėjoje JAV rinktinė žais draugiškas rungtynes su Lietuvos krepšininkais.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma .