Studentus gali vilioti nelegalias studijas siūlančios aukštosios mokyklos

Švietimo ir mokslo ministerija įspėja, kad būsimuosius studentus gali vilioti aukštosios mokyklos, kurių studijos nepripažįstamos Lietuvoje.
Aukštųjų mokyklų, kurios turi teisę teikti studijas Lietuvoje, sąrašas skelbiamas švietimo įstaigų duomenų bazėje – Atviroje informavimo, konsultavimo ir orientavimo sistemoje AIKOS, taip pat Švietimo ir mokslo ministerijos tinklalapyje.
Šiuo metu Lietuvoje nėra nei vieno užsienio aukštosios mokyklos padalinio. Švietimo ir mokslo ministerijos atstovai, suprasdami didžiulį norą studijuoti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, įspėja būsimuosius studentus, kad jie įsitikintų siūlomų studijų legalumu.
Apie užsienio aukštąsias mokyklas, kurių studijos pripažįstamos Lietuvoje, galima sužinoti Studijų kokybės ir vertinimo centre. Patikima informacija apie legalias užsienio aukštąsias mokyklas taip pat skelbiama Europos nacionalinių informacinių centrų tinklalapyje.
Kilus abejonėms, galima susisiekti su kiekvienos šalies nacionaliniais informavimo centrais. Pastarųjų koordinatės taip pat pateikiamos minėtoje svetainėje.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Švietimas su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.