Į aplankytas šalis Nomeda nebegrįžta

TV3 pokalbių laidos „Nomeda“ vedėja, „TV3 išsipildymo akcijos“ globėja, keramikė Nomeda Marčėnaitė niekada negrįžta į aplankytą vietą. Kiekvienas atostogas Nomeda su šeima praleidžia dar nematytoje šalyje.

„Gyvenimas yra per trumpas, kad būtų galima grįžti į tą pačią vietą ar šalį. Reikia ieškoti naujų įspūdžių, naujų patyrimų. Neverta grįžti ten, kur jau buvai“, – paklausta, kur labiausiai mėgsta atostogauti, sako Nomeda.

Šiais metais dešimt dienų Nomeda su vaikais ir vyru Mariumi praleido Kubos sostinėje Havanoje. „Keliaudami po svečią šalį radome labai daug gražių vietų. Tai egzotika kvepianti šalis. Aplankėme daug kalnų ir slėnių. Nepaprastai įspūdingai atrodė penkiasdešimties metų senumo automobiliai“, – įspūdžiais dalijosi menininkė.

„Kuboje jaučiama socializmo epocha. Didžiausią įspūdį padarė draugiški žmonės. Šiek tiek keista buvo žiūrėti į žmones, jie neturi ko valgyti, kuo maitintis, bet atrodo labai laimingi. Mat mano, kad viskas taip ir turi būti. Jie net neįsivaizduoja, kad yra šalių, kuriose žmonės gyvena keliolika kartų geriau nei kubiečiai“, – pasakojo Nomeda.

Anot jos, kelionė buvo pilna įspūdžių ir netikėtumų: „Viskas buvo taip įdomu, kad nieko negaliu išskirti. Nerimą kėlė tik nežinomybė, nes nebuvo aišku, kur nakvosime, ką valgysime, ką sutiksime ir kur keliausime“.

Šios atostogos šiemet Nomedai – ne paskutinės – netrukus ji su vaikais ir vyru keliaus atostogauti į Preilą.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Laisvalaikis su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.