„Kaunas” pranašumą įrodė trimis įvarčiais

Kauno FBK „Kaunas” futbolininkai ir toliau triuškina visus varžovus. Lietuvos futbolo A lygos čempionate iškovojo penkioliktąją pergalę. Kauniečiai savo aikštėje nugalėjo Šiaulių „Šiaulius”.

Kauno FBK „Kaunas” – Šiaulių „Šiauliai” 3:0 (2:0). Įvarčiai: I.Zelmikas (35 min.), A.Klimekas (37 min.), A.Velička (60 min.).

35-ąją minutę labai pavojingą K.Ivaškevičiaus baudos smūgį atrėmė „Šiaulių” vartininkas. Tačiau nepraėjus nė minutei į šiauliečių vartus krito pirmasis įvartis. Po kampinio jį pelnė „Kauno” gynėjas I.Zelmikas. Prieš tai labai neapdairiai sužaidė svečių gynėjai.

Netrukus „Kauno” futbolininkai vėl pelnė įvartį. Kamuolį į varžovų vartus pasiuntė A.Klimekas. 40 min. „Šiauliai” galėjo sušvelninti rezultatą, bet I.Galiūza nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio. Jo spirtą kamuolį atrėmė kauniečių vartininkas E.Kurskis.

Antrojo kėlinio pradžioje A.Klimekas sukirto kamuolį į skersinį. 55 min. aikštėje pasirodęs A.Velička jau po penkių minučių nuginklavo varžovų vartininką – 3:0.

„Rungtynės buvo įdomios, abi ekipos kovojo. Mes turėjome nedidelę persvarą. Tačiau man nepatiko tai, kad po trečiojo įmušto įvarčio vyrai apsiramino. Taip negalima, nes futbolas žaidžiamas žiūrovams, reikia apie juos galvoti”, – „Kauno dienai” sakė „Kauno” vyriausiasis treneris Eduardas Malofejevas.

„Vyrai rungtyniavo neblogai. Nuvylė tik rezultatas. Buvome gerai išstudijavę kauniečių žaidimą ir atvykome siekti pergalės. Tikėjomės „pagauti” varžovus po kontratakų, bet nepavyko. Įvarčius praleidome ne todėl, kad suklydo mūsų žaidėjai”, – tvirtino „Šiaulių” vyriausiasis treneris Saulius Vertelis.

Panevėžio „Ekranas” – Kėdainių „Nevėžis” 5:1 (3:0). Įvarčiai: A.Klimavičius (28 min.), P.Lukšys (29 ir 90+2 min.), G.Tomkevičius (32 min.), M.Savėnas (54 min.) ir M.Daunoravičius (86 min.).

Vilniaus „Vilnius” – Šilutės „Šilutė” 2:1 (0:0). Įvarčiai: Rinaldas (55 min.), M.Panka (78 min.) ir V.Petrenka (89 min.).

Marijampolės „Sūduva” – Vilniaus „Žalgiris” 3:1 (0:1). Įvarčiai: V.Adomaitis (57 min.), T.Miklinevičius (61 min.), M.Samusiovas (90+3 min.) ir T.Labukas (39 min.).

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. „Kaunas” 16 15 1 0 46:12 46
2. „Ekranas” 16 8 5 3 28:11 29
3. „Atlantas” 14 7 4 3 16:12 25
4. „Šiauliai” 16 5 5 6 18:18 20
5. „Sūduva” 16 5 5 6 15:18 20
6. „Vilnius” 15 3 9 3 13:14 18
7. „Vėtra” 14 4 6 4 13:18 18
8. „Žalgiris” 15 4 5 6 17:16 17