Argentinos rinktinė 2:1 palaužė Dramblio Kaulo Krantą

Pirmosiose pasaulio futbolo čempionato C grupės rungtynėse, Hamburgo AOL stadione, Argentinos rinktinė 2:1 (2:0) nugalėjo turnyro debiutantę Dramblio Kaulo Kranto komandą.

Jau 14 minutę prie Dramblio Kaulo Kranto vartų kilo sumaištis – po Roberto Ayala smūgio galva, argentiniečių nuomone, kamuolys kirto vartų liniją, tačiau rungtynių teisėjas iš Belgijos Frankas de Bleeckere’as į Pietų Amerikos atstovų replikas neatsižvelgė.

Įvarčio ilgai laukti nereikėjo – 24 minutę varžovų vartininką Jeaną – Jaquesą Tizie nuginklavo Argentinos rinktinės puolėjas Hernanas Crespo.

Afrikos atstovai nesutriko ir bandė šturmuoti varžovų vartus – pavojingai atakavo Didier Drogba bei Bonaventure Kalou.

Puikios galimybės išlyginti rezultatą 33 minutę neišnaudojo Dramblio Kaulo Kranto saugas Kaderas Keita, kurio smūgį galva iš kelių metrų atrėmė varžovų vartininkas Roberto Abbondanzieri.

Argentiniečiai neužsidarė gynyboje ir rezultatyviai atakavo – 38 minutę po varžovų gynėjų klaidos persvarą padidino Argentinos rinktinės puolėjas Javieras Saviola.

Antrajame kėlinyje argentiniečiai, patikėję galutine savo pergale, atsipalaidavo, taip leisdami įsibėgėti Dramblio Kaulo Kranto rinktinės puolėjams. Jų pastangos davė vaisių – 82 minutę rezultatą sušvelnino D.Drogba. Tačiau pasivyti varžovus afrikiečiams pritrūko ir jėgų, ir laiko.

Geltonos kortelės parodytos: J.Saviolai (41 min.), Gabrieliui Heinzei (49 min.), Luisui Gonzalezui (81 min., visi – Argentina); Emmanueliui Eboue (62 min.), D.Drogba (90 min., abu – Dramblio Kaulo Krantas). Rungtynes stebėjo 49 480 žiūrovų.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .