Švedija nesugebėjo įveikti Trinidado ir Tobago rinktinės

Pasaulio futbolo čempionate užfiksuota pirmoji sensacija – B grupės rungtynėse Švedijos rinktinė nesugebėjo įveikti prieš turnyrą absoliučia autsaidere laikytos Trinidado ir Tobago komandos.

Rungynės Dortmundo „Signal Iduna Park” stadione baigėsi lygiosiomis 0:0.

Švedijos rinktinei nepadėjo ir tai, kad nuo antrojo kėlinio pradžios turėjo vieno žaidėjo persvarą – 46 minutę, gavęs antrąją geltoną kortelę aikštę paliko Trinidado ir Tobago rinktinės gynėjas Avery Johnas.

A.Johnas, tapęs pirmuoju iš aikštės pasaulio čempionate pašalintu futbolininku, praleis antrojo turo rungtynes su grupės lydere Anglija ketvirtadienį (06.15) Niurnbergo „Easy Credit” stadione.

Pirmą kartą pasaulio čempionate dalyvaujančiai Trinidado ir Tobago rinktinei pirmajame kėlinyje pavyko apsiginti nuo galingų švedų atakų – pavojingus Zlatano Ibrahimovičiaus ir Christiano Wilhelmssono smūgius atrėmė vartininkas Shaka Hislopas.

Pietų Amerikos atstovai taip pat grasino varžovų vartams – švedų vartininkas Rami Shaabanas atrėmė pavojingą Carloso Edwardso smūgį.

Antrajame kėlinyje netekę komandos draugo debiutantai nepalūžo ir sugebėjo sukurti vieną pavojingiausių atakų – 57 minutę po Trinidado ir Tobago saugo Carloso Edwardso smūgio Švedijos rinktinę išgelbėjo skersinis.

Netrukus šimtaprocentinės progos neišnaudojo Z.Ibrahimovičius, kurio smūgį iš kelių metrų atrėmė vartininkas Sh.Hislopas.

Rungtynių pabaigoje švedai sukėlė tikrą varžovų vartų šturmą, kurio metu itin pavojingai atakavo Marcusas Allbackas ir Z.Ibrahimovičius, tačiau rezultatas švieslentėje nesikeitė. Pirmoji sensacija: Švedija – Trinidadas ir Tobagas 0:0.

Geltonos kortelės parodytos: Dwightui Yorke`ui (74 min., Trinidadas ir Tobagas), bei Henrikui Larssonui (90 min., Švedija). Rungtynes stebėjo 63 000 žiūrovų.