Anglija 1:0 įveikė Paragvajaus rinktinę

Pirmosiose pasaulio futbolo čempionato B grupės rungtynėse, Frankfurto „Commerzbak” stadione, Anglijos rinktinė 1:0 (1:0) įveikė Paragvajaus komandą.

Susitikimas itin nesėkmingai prasidėjo Paragvajaus rinktinei – jau 4 rungtynių minutę, po Anglijos komandos kapitono Davido Beckhamo baudos smūgio, įvartį į savo vartus galva įsimušė paragvajietis Carlosas Gamarra.

Tuo bėdos Pietų Amerikos atstovams nesibaigė – 8 minutę dėl traumos stadioną buvo priverstas palikti pagrindinis komandos vartininkas Justo Villaras. Jį pakeitė Aldo Bobadilla.

Kėlinio pabaigoje rezultatą išlyginti galėjo Paragvajaus rinktinės puolėjas Nelsonas Valdezas, tačiau jo smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia vartų.

Antrajame kėlinyje rezultatą pakeisti galėjo ir Paragvajaus, ir Anglijos rinktinių žaidėjai – pavojingais smūgiais apsikeitė paragvajiečiai N.Valdesas ir Carlosas Paredesas bei anglas Frankas Lampardas, tačiau komandų vartininkai žaidė patikimai.

Geltonos kortelės parodytos: Stevenui Gerrardui (19 min.), bei Peteriui Crouchui (63 min., abu – Anglija); N.Valdezui (22 min., Paragvajus). Rungtynes stebėjo 48 000 žiūrovų.

Iki šiol tarpusavyje komandos pasaulio čempionatuose žaidė tik kartą – 1986 metais anglai varžovus sutriuškino 3:0.