V.Alekna laimėjo dvikovą su L.Rydeliu

Lietuvos disko metikas Vokietijoje pagerino asmeninį šio sezono rekordą

Dukart olimpinis ir pasaulio disko metimo čempionas Virgilijus Alekna laimėjo antrąsias tarptautines varžybas iš eilės.

Praėjusį šeštadienį Halėje (Vokietija) surengtame metikų turnyre lietuvis nusviedė įrankį 69 metrus 62 centimetrus ir pagerino savo asmeninį šio sezono rekordą (buvo 69,47 m).

Gegužės 12-ąją V.Alekna triumfavo Dohoje (Kataras), kur buvo surengtos Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) „Super Grand Prix” serijos varžybos.

Halėje sėkmingiausias buvo pirmasis čempiono metimas. Kiti bandymai – šiek tiek kuklesni: 67 m 76 cm, 67 m 42 cm, 67 m 10 cm, 66 m 82 cm. Varžybos vyko nepalankiu oru – tądien lijo ir buvo vėsoka.

Antrąją vietą užėmė vokietis Larsas Rydelis – 66,24 m. Penkiskart pasaulio čempionas per varžybas Halėje juokavo: „Geresnėmis sąlygomis aš būčiau numetęs diską 70 metrų, o Virgilijus Alekna būtų pagerinęs pasaulio rekordą”.

Beje, Vokietijos lengvosios atletikos legenda gegužės 13-ąją Vysbadene numetė diską 69,38 m ir pareiškė dar neketinąs atsisveikinti su didžiuoju sportu.

Trečiąją vietą užėmė Europos jaunimo (iki 23 m) čempionas vokietis Robertas Hartingas (63,51 m). Toliau nei 60 metrų diską dar numetė Francas Krugeris iš Pietų Afrikos Respublikos (63,28 m), lenkas Piotras Malachovskis (62,90 m), vokietis Michaelis Miolenbekas (62,64 m), australas Skotas Martinas (61,16 m) ir kanadietis Dariušas Slovikas (60,20 m).

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , .