LNK gimtadienį šventė daugiau nei milijonas žiūrovų

Šeštadienį per LNK transliuotą „Dešimtmečio šou” televizijos ekranuose stebėjo trečdalis Lietuvos, 1 milijonas ir 190 tūkstančių žiūrovų. Renginį, tiesiogiai rodytą iš Vingio parko, žiūrėjo rekordinis skaičius – net 60.7 procento tuo metu įsijungusiųjų televizorių (share).
Preliminariais TNS Gallup duomenimis, renginio reitingas siekia 16.9 procento.

Kaip jau skelbta, šeštadieį Vingio parke triukšmingai atšvęstas jauniausio nacionalinio kanalo Lietuvoje – LNK – dešimties metų gimtadienis. Per jį iškilmingai paskelbta, kad LNK dešimtmečio „Baro” nugalėtoja tapo 24 metų klaipėdietė Skaistė Būtytė.

Renginys pranoko lūkesčius

„Labas rytas” – taip pat, kaip prieš dešimt metų su LNK televizijos žiūrovais Vingio parke pasisveikino Nemira Pumprickaitė ir Darius Lukoševičius, pirmieji prieš dešimt metų „išėję” į LNK eterį.

Darius su Nemira ir šįkart buvo pirmieji – atidarė šventę Vilniaus Vingio parke. Čia vyko pustrečios valandos koncertas, per kurį scenoje pasirodė rekordinis skaičius – per 500 atlikėjų – šokėjų, dainininkų, artistų. Kaip ir žadėjo organizatoriai, renginyje netrūko įspūdingų vaizdų. Virš žiūrovų, nuo estrados į sceną, dainuodamas „Pasveikinkit vieni kitus”, praskriejo Marijonas Mikutavičius, „DiArchy” magas Arvydas Gaičiūnas minios akivaizdoje pradangino savo seserį Dianą. Renginyje skambėjo popuri iš šimtų dainų.

Renginys baigėsi milžiniškais fejerverkais ir ugnies instaliacijomis. Į orą buvo iššauta tona pirotechnikos. LNK „Dešimtmečio šou” Vingio parke stebėjo apie 20 tūkst. žmonių. Tai pranoko organizatorių lūkesčius. Prieš koncertą vienos jo rengėjų Arūnas Valinskas sakė, kad būtų labai simboliška, jei į Vingio parką 10-ojo televizijos gimtadienio proga susirinktų 10 tūkst. žiūrovų.

Didžioji intriga – kas taps „Baro” laimėtoju

Nors populiariausias Lietuvoje realybės šou „Baras” baigėsi penktadienį Didžiuoju finalu, šou nugalėtojas nebuvo paskelbtas. Iškilminga akimirka buvo perkelta į „Dešimtmečio šou” Vingio parke.

Už lynų pririšti du finalistai – Skaistė ir Dainius – laukė tos akimirkos, kai vienas iš jų scenoje bus pakeltas į viršų. Virš scenos pakibo Skaistė. Paaiškėjo, kad 27 883 žiūrovų balsų buvo už Skaistę, 26 904 – už Dainių. Klaipėdietė Skaistė Būtytė įveikė savo kolegą vilnietį Dainių Surgėlą beveik tūkstančiu balsų. Abu finalistai realiame gyvenime dirba barmenais.

Skaistei atiteko pagrindinis „Ūkio banko lizingo” įsteigtas 100 tūkstančių litų prizas.

Tik po sveikinimo ceremonijos Skaistė prisipažino, kad nesitikėjo laimėti. Ji visada deklaravo, kad panašių šou dažniausiai moterys nelaimi. Jos žodžiai jau sykį buvo įrodyti – per „Baras 2” finalą ji nusileido kauniečiui „barmenui” Andriui.

Skaistė neapsisprendė, kur investuos savo pinigus. „Žinau, kad dalį pinigų padovanosiu Andriui. Net jeigu jis neims, nuvešiu į namus”. „Baras 2” laimėtojas Andrius savo gautą prizą padalino į keturias dalis keturiems „Baro 2” finalininkams, tarp kurių buvo ir Skaistė. Tąsyk keturi barmenai pasidalino po beveik 17 tūkst. litų.

Skaistė dirba vieno Klaipėdos kazino vyriausiąja barmene. Mergina dar nežino, ar ir toliau dirbs šiame darbe, tačiau po renginio žurnalistams pažadėjo, kad tikrai pradės studijuoti.

Tuoj po apdovanojimų ceremonijos Skaistė planavo vykti į Klaipėdą pas mamą ir sekmadienį eiti prie jūros.

Skaistė yra realybės šou „Baras” rekordininkė – ji dviejuose realybės „Baras 2” ir LNK dešimtmečio „Baras” išbuvo per 130 dienų, t.y. apie trečdalį metų.

Skaistei nusileidęs Dainius tvirtina, kad nejaučia apmaudo, nes „pinigus yra įpratęs užsidirbti, o ne išlošti”. Paklaustas, ar tikėjosi laimėti, Dainius aiškino, kad kiekvienas to tiksi. „Man patinka tai, kad balsų skirtumas buvo nedidelis – mus skyrė vos tūkstantis skambučių”, – sakė Dainius, sekmadienį ilsėjęsis gamtoje.

LNK dešimtmečio „Bare” tarpusavyje kovojo dviejų realybės šou „Baras” komandos – pirmojo ir antrojo „Barų”. Laimėjo „Baro 2”. Jie visi sykiu su kokteiliu MIX skris į klubinės kultūros salą Ibisą.

LNK – populiariausia televizija Lietuvoje

Remiantis paskutiniais TNS Gallup duomenimis, dešimtąjį gimtadienį atšventusi LNK šiuo metu yra žiūrimiausia televizija Lietuvoje. 2005 metų gegužės 1 – 26 dienomis LNK žiūrovų dalis buvo 25 procentai, TV3 – 23.7 procento, LTV – 13.7 procento, BTV – 11.1 procento.

Pirmoji „Laisvo ir nepriklausomo kanalo” transliacija buvo 1995- ųjų gegužės 5-ąją.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.