„Žvaigždžių alėjoje“ – dar vienas delno įspaudas

„Žalgirio“ vidurio puolėjas Darjušas Lavrinovičius pratęsė krepšinio „Žvaigždžių alėją“ prie „Mc’Donalds“ restorano Kaune – šeštadienį krepšininkas joje paliko savo delno įspaudą.

„Žvaigždžių alėjoje“ D.Lavrinovičiaus delno įspaudas bus šalia Arvydo Sabonio, Tanokos Berdo, Edo Kotos, Mindaugo Timinsko ir Dainiaus Šalengos. Išskyrus T.Berdą, visi kiti žaidėjai, palikę delno įspaudus alėjoje, netrukus palikdavo ir „Žalgirį“. D.Lavrinovičiaus sutartis su „Žalgiriu“ taip pat baigsis po šio sezono, tačiau kol kas neaišku, ar jis ir toliau atstovaus Kauno klubui.

„Mc’Donalds“ ir „Žalgirio“ draugystė tęsiasi jau septynerius metus, restoranas su Kauno klubu kasmet organizuoja ir sezono atidarymą, ir nuotaikingas „Žalgirio“ palydėtuves į pačias svarbiausias Lietuvos krepšinio lygos (LKL) kovas.

Žalgiriečių palydėtuvių į LKL finalo kovas „Mc’Donalds“ restorane metu buvo surengta viktorina, vyko tradicinis metimų konkursas, kuriame dalyvavo ir „Žalgirio“ krepšininkai.

Krepšinio tema šiame restorane įsivyravo prieš trejus metus – interjerą puošia žalgiriečių nuotraukos, marškinėliai ir prizinės taurės, ant lauko sienų – grafitai.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.