D.Lavrinovičius pirmiausiai svarstys „Žalgirio“ pasiūlymą

Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjas Darjušas Lavrinovičius Eurolygos sezoną baigė labai iškilmingai – Čekijos sostinės Prahos pilyje, kur buvo pagerbtas kartu su dar devyniais Eurolygos krepšininkais, išrinktais į geriausiųjų dešimtuką.

Per Baltijos lygos čempionato finalą patyręs rankos traumą, 26 metų 212 cm ūgio žalgirietis šį sezoną į krepšinio aikštę jau nebegrįš. Nepaisant to, šis sezonas – pats geriausias per D.Lavrinovičiaus karjerą.

Prahos pilyje – jaudinančios akimirkos

– Darjušai, kokį įspūdį paliko Eurolygos finalo ketverto varžybos Prahoje? – „Kauno diena“ pasiteiravo D.Lavrinovičiaus.

– Viskas labai patiko. Buvo puikiai organizuotos varžybos, taip pat ir visa apdovanojimų ceremonija per iškilmingą vakarienę. Su žmona atskridome šeštadienį ryte, todėl visą dieną praleidome žvalgydamiesi po Prahą. Aš šiame mieste esu buvęs seniai ir trumpai, o Edita atvyko pirmą kartą. Praha – labai gražus miestas, mums padarė didelį įspūdį.

Vakare Prahos pilyje dalyvavome iškilmingoje vakarienėje ir geriausių žaidėjų apdovanojimuose. Labiausiai nustebau pamatęs, kiek daug žmonių susirinko. Maniau, atvyks Eurolygos vadovai, klubų atstovai, žurnalistai. Tokios minios nesitikėjau. O pati ceremonija labai patiko.

– Ar nesijaudinote atsiimdamas apdovanojimą stebint išskirtinei publikai?

– Aišku, jaudinausi. Be to, aš tarp geriausiųjų patekau pirmą kartą. Didžiausią džiaugsmą patyriau tada, kai tik sužinojau, kad esu išrinktas į dešimtuką. Prahoje jau buvo atlikti tik malonūs formalumai.

Sprendimą priims kartu su žmona

– Ar tikėjotės, kad pateksite tarp geriausiųjų Eurolygos žaidėjų?

– Negalvojau apie tai, nes net buvau pamiršęs, kad tokie rinkimai vyksta.

– Šis sezonas Jums turbūt geriausias per visą karjerą?

– Taip, tai tikrai sėkmingiausias sezonas. Gaila, kad jis baigėsi anksčiau, nei planuota.

– Prahoje tikriausiai sulaukėte ir agentų dėmesio?

– Tiesą sakant, susitikau tik su savo agentu, su kitais bendrauti nebuvo laiko. Be to, viskas jau yra žinoma – konkretūs kito sezono pasiūlymai man pateikti anksčiau. Kažko naujo nebesužinojau.

– Ar „Žalgiris“ gali tikėtis, kad jų pasiūlymą svarstysite pirmiausiai?

– Be abejo. Noriu apsispręsti kuo greičiau, bet nežinau, kaip seksis viską suderinti, daug kas priklausys nuo agento. Mano apsisprendimą lems daugelis dalykų – klubo pajėgumas, finansinės sąlygos, taip pat ir gyvenimo sąlygos, kad gerai jaustųsi ir mano šeima – žmona ir sūnus. Bet galbūt liksiu Kaune.

– Ar Jūsų žmona turės patariamąjį balsą dėl naujos sutarties?

– Taip, visada ir visais klausimais pasitariame. Tokių svarbių sprendimų vienas nepriiminėju, nes vyksime kartu, nepaisant to, kur teks gyventi.

Gipsą pakeitė įtvaras

– Kaip lūžusi ranka gyja, ar gipsas jau nuimtas?

– Gipsas nuimtas, dabar man uždėtas specialus įtvaras, kuris jau leis po truputį sportuoti, nes ranka po įtvaru neprakaituos. Tad viskas eina geryn, ranka pamažu gyja.

– Sezonas jau baigiasi, Lietuvos rinktinės pasirengimas Jums prasidės dar negreitai, kodėl skubate sportuoti? Gal geriau būtų pailsėti?

– Na, krepšinio nežaisiu. Dirbsiu su treniruokliais prižiūrimas fizinio parengimo trenerio Aleksandro Kosausko, pabėgiosiu, nes reikia palaikyti sportinę formą.

– Kaip manote, kaip „Žalgiriui“ seksis kautis LKL finale?

– Tikiu, kad „Žalgiris“ laimės. Bus sunkiau nei pernai ar užpernai, bet galimybių tikrai turime.

– Stebėti kovas nuo atsarginių suolo Jums bus sunkiau, nei kautis aikštėje?

– Taip, bet jau esu prie to įpratęs. Juk ne pirmą kartą traumuotas esu, žinau, ką reiškia būti šalia aikštės, o ne aikštėje. Stengsiuosi komandai padėti moraliai.

Sėkmingiausias sezonas

Eurolygos reguliarųjį sezoną pagal naudingumą D.Lavrinovičius buvo ketvirtas (18,9 balo), TOP-16 varžybose – šeštas (18,1). Šį sezoną Eurolygoje vidurio puolėjas vidutiniškai pelnydavo po 14,6 taško, atkovodavo po 8,3 kamuolio, atlikdavo beveik po 2 rezultatyvius perdavimus ir blokuodavo po 2 metimus.

Pasibaigus sezonui, baigsis ir D.Lavrinovičiaus sutartis su „Žalgiriu“. Klubo vadovai tvirtino, kad darys viską, jog „Žalgiryje“ sublizgėjęs krepšininkas liktų komandoje.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.