„69 danguje“ vasarai renkasi lėlyčių įvaizdį

Aptemptais juodais latekso kostiumais fantaziją savo gerbėjams kaitinusios grupės „69 danguje“ merginos artėjant vasarai pasipuošė ryškiomis spalvomis. Palangoje vyksiančioms „Horn Grand Prix“ lenktynėms himną paruošusios dainininkės pasipuošė šviesiais ilgų plaukų perukais ir šviesiai žalios spalvos suknutėmis.

Pasak „69 danguje“ vadybininko Egmonto Bžesko, šios minties autorė – buvusi grupės „Yva“ šokėja Goda Sabutytė. Taip vilkėdama ji pirmą kartą pasirodė kaip grupės „69 danguje“ narė.

„Svarstėme apie naujus kostiumus vasarai, kai Goda juokais mestelėjo, kad jie galėtų būti žali, nes vasarą viskas žalia. Taigi juoduosius merginų kostiumus palikome žiemai“, – paaiškino E.Bžeskas. Šiuo metu atnaujinami visi „69 danguje“ koncertiniai drabužiai – juk reikia aprengti ir naująją narę; taip pat kuriami trys nauji scenos komplektai.

„Žaliosiomis sukniomis siekėme sukurti lėlyčių įvaizdį, specialiai nesistengėme pabrėžti merginų seksualumo. Tačiau jos bet kuo aprengtos atrodo seksualiai“, – džiaugėsi jų vadybininkas. Pernai jį ir dvi „69 danguje“ nares Kariną Krysko bei Nijolę Pareigytę išgarsino spaudoje aprašytas jų meilės trikampis. Egmonto kerams atsispyrė tik Ingrida Martinkėnaitė. Įdomu, ar šis donžuanas nesudaužys naujokės Godos širdies.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Įvairenybės su žyma , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

6 komentarai į "„69 danguje“ vasarai renkasi lėlyčių įvaizdį"

 1. Kaunas

  Nu chebra ir pavarot,
  KAs cia per zertvos- tai 69 danguje, tai YVA. KAzkokia nesamone- dainu tekstai, beje ir matyt kaip ir intelektas- 10 metu vaiko. Nei pridesi nei atimsi. GAletu geriau eiti playboy kalendorius gaminti.

 2. bubu

  Oi pamyleciau tas pupytes!!!!!!!

 3. greta

  kaip smagu ziureti sios tekstus 8)

 4. haremo savininke

  man taip patinka siu grupiu naujienos…jau zvengiu!!!! bet pikta kad jos uzvaldziusios lietuva manau kad protingi zmones klauso klasikos

 5. domi

  69 danguje super. dievinu jas. jos nuostabios. super, super, super, super, super.

 6. ingrida

  sauni grupe myliu jus 69 danguje nares 😉 8)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.